Jelenleg 133 vendég és nincs tag online

Csak egy gyors kérdés...

4 hónapja 1 hete #65445 Írta: Foxtrot
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Hungarianreality beküldte: Sziasztok tudja valaki miért nem írja ki a tűz idejét mikor kigyullad a hajóm ? Csak az ikont teszi ki de nem számol vissza így nem tudom érdemes e eloltanom vagy kialszik nemsokára ... Eddig működött de ma már nem és nem állítottam semmit .

Nálam is jelen van eme probláma

Ja igen! Azé imádlak benneteket, és az állatokat, meg BÉKE veletek, és a mitoménmégmi :)

Melléklet:

static.wows-num...6.png

Jelentkezz be, és csatlakozz a beszélgetéshez!

4 hónapja 1 hete #65446 Írta: Foxtrot
Drága Urak! :silly:
Van egy problémám (sok van , de azt hagyjuk :P ). A legutóbbi frissítés óta nem mükődik. :angry:
A probléma a következő:
A WoWS replays-t nem tudom visszanézni. Betölti, hang meg van, de nem indul el a csata, marad a betöltő képernyőn.
Mit társítsak hozzá, hogy elinduljon?
Előre is köszönöm a segítséget.

Ja igen! Azé imádlak benneteket, és az állatokat, meg BÉKE veletek, és a mitoménmégmi :)

Melléklet:

static.wows-num...6.png

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #65453 Írta: vcsaba1968
Némi küzdelem után sikerült elinditani egyet.A lényeg a bin mappában most nálam két számozott mappa van .Ezzekböl az utolsó dátumos kell vagy a nagyobb számú ami ugyanaz(gyanithatoan minden frissitésnél új mappát csinál).Szoval abban kell a bin64 ill a bin32 mappából a rendszerednek megfelelöen az exét társitani.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Foxtrot

4 hónapja 1 hete - 4 hónapja 1 hete #65455 Írta: Foxtrot

vcsaba1968 beküldte: Némi küzdelem után sikerült elinditani egyet.A lényeg a bin mappában most nálam két számozott mappa van .Ezzekböl az utolsó dátumos kell vagy a nagyobb számú ami ugyanaz(gyanithatoan minden frissitésnél új mappát csinál).Szoval abban kell a bin64 ill a bin32 mappából a rendszerednek megfelelöen az exét társitani.

Megnézem és köszönöm. ** (Nem akarja.Se 32, se 64-en elindítani :evil: Nem baj. Ez van. Van amit nem kell erőltetni és ez pont az :P )

Melléklet:

static.wows-num...6.png
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: vcsaba1968

4 hónapja 1 hete #65465 Írta: Hungarianreality
Megoldódott ... ki gondolta volna hogy a grafikai beállítások egy része a control panelen van ... szóval alternative interface mode-ot kell átállítani FULL-ra és kész ... Látszik hogy Fehérorosza játék elvégre evidens hogy egy grafikai beállítást nem oda teszem ahol keresnék hanem az irányításba ...
Mellékletek:

4 hónapja 1 hete #65466 Írta: Hungarianreality
Ha valakinek hasonló problémája adódott itt a megoldás rá ....

Előzmény : " Sziasztok tudja valaki miért nem írja ki a tűz idejét mikor kigyullad a hajóm ? Csak az ikont teszi ki de nem számol vissza így nem tudom érdemes e eloltanom vagy kialszik nemsokára ... Eddig működött de ma már nem és nem állítottam semmit . "

Megoldódott ... ki gondolta volna hogy a grafikai beállítások egy része a control panelen van ... szóval alternative interface mode-ot kell átállítani FULL-ra és kész ... Látszik hogy Fehérorosza játék elvégre evidens hogy egy grafikai beállítást nem oda teszem ahol keresnék hanem az irányításba ...
Mellékletek:

4 hónapja 6 napja #65507 Írta: Tomc
Valakinek van infója esetleg érkező free Xp-s hajóról amire érdemes lenne várni ?

Jelenleg Alaska - Agir között gondolkozok.

4 hónapja 5 napja #65521 Írta: SUNDI1968
Hali
Van prémiumom a wotra. régebben a wot prémium jó volt a wows-ra is, most meg azt irja standard accuont, venni kell külön ?

4 hónapja 5 napja #65522 Írta: Myrsky
Úgy fél-1 éve már külön prémium is van mindegyik WG játékra.
Standard prémiumot, ami mindegyikre jó, ha jól emlékszem akkor csak a prémium boltban lehet venni, a játékban goldért/doublonért csak a sajátot tudsz.
A különbség a játék specifikusságon kívül még annyi, hogy a sima +50%-ot ad az XP-re, a játék specifikus viszont +65%-ot.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: SUNDI1968

3 hónapja 3 hete #65535 Írta: akkufuro
S O S Ezzel a hajónak nevezett fostalicskával hogy lehet játszani Mármint a japán tengerészet szégyenével az IZUMOval Lövés 3ból 2 mögé 1 elé Venezia 5km 9es salvó 90 fokból onnan nagyjából már eltalálta aszongya 1280!!!!!!!!!!!!!! Lassan megvan az összes japán de ilyen mocsokkal még nem találkoztam. Az Amagi Nagato páros se volt semmi szórásilag de ha véletlen eltalálta legalább sebzett.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

3 hónapja 3 hete #65536 Írta: Shardik4
Állítólag szemben állsz az ellenfélnek és "tankolni" kell .
De lehet ez a sok új hajó elött volt .
Egyebként kb ugyan anyira rossz mint a német 9 es .
Ha tudod ugord át ...
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

3 hónapja 3 hete #65537 Írta: Mcarthur73
Srácok!
Egyszerű kérdés...az utóbbi időben ,csináltak valamit az NC-vel?
2nap eredménye..3 full AP salvo Anchorage-ba. 11-12km távra. 3ból 1 találat,vélelmezésem szerint 1golóval,össz 1340damage...fasza..ez kb.4csatában hasonló produkció
Másnap 8km. Baltimore,közel broadside- AP salvo 3400dam...mivan???? utána 4km !!!!, charles martell broadside AP salvó - nem is találtam el!! 4km..összeért a 2 hajó majdnem..szintén ehhez mérhető teljesítmény még 2 csatában...Hahó..mi van mostan itten kérem...?

"Virtutis Confido"
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

3 hónapja 3 hete #65538 Írta: vcsaba1968

Mcarthur73 beküldte: Srácok!
Egyszerű kérdés...az utóbbi időben ,csináltak valamit az NC-vel?
2nap eredménye..3 full AP salvo Anchorage-ba. 11-12km távra. 3ból 1 találat,vélelmezésem szerint 1golóval,össz 1340damage...fasza..ez kb.4csatában hasonló produkció
Másnap 8km. Baltimore,közel broadside- AP salvo 3400dam...mivan???? utána 4km !!!!, charles martell broadside AP salvó - nem is találtam el!! 4km..összeért a 2 hajó majdnem..szintén ehhez mérhető teljesítmény még 2 csatában...Hahó..mi van mostan itten kérem...?

Én nem látom a külömbséget.Régen is ilyen volt.

3 hónapja 3 hete - 3 hónapja 3 hete #65539 Írta: akkufuro
Nálam időszakok vannak 1 Minden ok mindent eltalálsz még azt is amit nem és sebez is ritka azután 2 ami most is van semmit nem találok el ha eltalálom nem sebez BBvel 20-50 hp-kel zárok 3 kva jó vagyok 80-100 ezrek top 5 top 3 szinte folyamatosan csak nyerni nem tudunk szinte soha ezek forognak szépen váltva 2-3 nap 1 hét mikor hogy De a légyeg hogy nincs irányítva a játék a csapatösszeállítás ez így normális és jó Ja és egy kicsit kezdem unni hogy finoman szólva nem igazán tőlem függ a teljesítmény Tudom hogy rossz vagyok de akkor miért nem folyamatosan? Vagy legalább csatánként hullámozna a teljesítmény ugye akkor hihető hogy véletlenszerű

3 hónapja 3 hete #65540 Írta: BacsaA
Én csak olyat tapasztaltam, hogy ha nem játszok az aktuális event játékmódjában, akkor tutibiztosan a vesztes csapatba kerülök, függetlenül attól, hogy eltalálok-e bármit is.
Az alábbi felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

© 2021 WOWS.HU. Minden jog fenntartva.

Please publish modules in offcanvas position.