Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 8 hónapja - 3 éve 8 hónapja #64698 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Megnéztem a Midway-nél egész jól látszik néha még a képernyő közepére is bekerül legalábbis a videóban A Rhein új csodánál nem igazán tudom elővarázsolni Ha akkor indítom a támadást mikor a célkeresztben van az ellen rég befejezi mire a közelébe érek. Kösz majd nézek 300k -s körökröl videókat . Valahogy összekaparom azt az 1500 xp t Nagyon kellene a Hindire egy prémkamu mondjuk ettől még csak 150 toki lesz remélem a part 2 ben lehet majd gyűjteni valahogy hordozó nélkül is.Jól kitalálták vegyél prémkontit mig nincs 4 különböző tierű CV-d azután piillanatok alatt van 600 tokid Ugyanannyiba került (ha 4 kontit kell venned) a camu mintha megvetted volna csak még dolgozol is.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 8 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64700 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Értem a problémát.

A német bombázók kicsit máshogyan működnek.

A zuhanóbombázásnál a célzókört (alapot) vidd rá egészen a támadó hajó haladási irányában épp elé. Ilyenkor egy sikló szögben támad a raj és épp oda ér mind a hajó, mind pedig a támadó raj, ahol hatékonyan lehet bombázni. Annál pontosabb, minél inkább fedésben van a két célzó kör. A külső fix, míg a belső szépen mozog kifelé. Amikor fedésbe kerülnek, akkor - elvileg - a legpontosabb az oldás.

Túl nagy sikerélményre ne számíts ekkor sem. Eléggé szarrá van nerfelve minden bombázó random oldása. Lehet borzasztó videókat látni, illetve játékban tapasztalni, miféle fura mozgásokat végez a bomba, csak ne kelljen célba találnia.

Aljaséktól másra nem is lehet számítani.

Nagy célt válassz a bombázó rajjal, az nem tud annyira kimozogni alóla. Ja és AP bomba. Páncélt szeret maga alatt tudni a bomba, Különben csak átszalad a célon, mint fos a libán.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64701 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez a német cv ág "specialítása". Grafnál is ahogy látom videókban ott meg előrébb van a célkereszt mint ahol lesz a táamdás ap bombázóval. Megszokás kérdése a dolog szerintem.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64725 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egy fordítást és értelmezést szeretnék kérni.
Hogyan is értendő ez a változás?


Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64727 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem hosszú, hanem széles lesz a rakétás egységek célzóköre, úgy mint az új német CV-knél.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Andurin77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 8 hónapja #64756 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
CV játékosok!

Tapasztalt valaki olyan hibát, hogy az auto pilot ellenére megy a hordozó világnak?

Először csak azt hittem, valamit elfelejtettem, de nem. Az utasítás ellenére a hordozó elindul egyenes vonalban, kanyarodás nélkül és ha figyelmetlen vagyok, bele gyalogol az ellenség lőtávjába.

Arra is gondoltam, hogy patch után, valami általam használt MOD lehet a hunyó, de kirpóbáltam MOD nélkül is és ugyanúgy előfordul a jelenség.

A legidegesítőbb az, hogy nem minden csatában. Rendkívül zavaró és bosszantó hibának tartom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.