Csak egy gyors kérdés...

Több
3 éve 11 hónapja #63742 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki nyitott már nagyobb ru tokkent? Ha igy megy tovább újabban szokásos WG módra mindent megszerzek amit lehet játékkal és talán a Mikoyan meglesz. Perm kamukról meg Tallinról ne is álmodjunk. Pontosan nem emlékszem de a Gorizia mellé nekem megvan a olasz 6-7-8 perm kamu pedig ott se dublon bundléztam pedig az nem rég volt.
Nekem nagyon hiányoznak azok a küldik amikor csak játékkal perm kamukat lehetett szerezni (sasos-cápás bionic)

Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63745 Írta: Andurin77
Andurin77 válaszolt a következő témában: Kérdés
300-s token láda nagynak számít?

Abból vettem meg a T5 hajót.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63746 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem nagy. Lehetetlen főnyeremény kb 25 ládából egy 15 tok a többi 5-ös 140 körül tartok
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63788 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Valaki esetleg tudja, hogy ha másik email címet szeretnék megadni a wg-nek ehhez a fiókomhoz akkor azt meg tudom-e tenni úgy, hogy nem adom meg a telefonszámom? Amikor meg akarom változtatni akkor kéri, hogy adjam meg de vonakodok ennek eleget tenni :) Ha nincs más megoldás marad így csak ha küldenek valamit azt nem tudom elolvasni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 11 hónapja #63836 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok, elküldött kapitány meg lehet szerezni valahogyan megint? (Jack Dunkirk). Régebben küldhettem el felelőtlenül szerintem mikor eladtam egy hajót és most nagy hasznát venném, mert tervezem megvenni a tündit. Esetleg valahogy törölni a kollekció azon részét és újra megszerezni a ládákkal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63837 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

Lord írta: Sziasztok, elküldött kapitány meg lehet szerezni valahogyan megint? (Jack Dunkirk). Régebben küldhettem el felelőtlenül szerintem mikor eladtam egy hajót és most nagy hasznát venném, mert tervezem megvenni a tündit. Esetleg valahogy törölni a kollekció azon részét és újra megszerezni a ládákkal?


Szerintem csak az 1500-as testvére a járható út.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Lord

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.463 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.