Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62419 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Az jutott a kicsi agyamba, hogy a hajókon lévő , kb 80%-ban felesleges és netto baromság (lőtavnövelés lol...) felderítőrepülőket meg kéne reformáltatni.

Mivel be akarják hozni a tengeralattjarókat, jó lenne, ha a régi CV-s jatékmenethez hasonlóan a térkepen kattingatva el lehetne küldeni őket.
Így a BB-knek lenne esélyük a DD-kkel szemben is 1v1 és pl a drága CV-ket is jobban lehetne deríteni cirkálókkal.

Vagy sok bejglit toltam... :silly:
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62422 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Csak spotting repcsit használok. Amikor kell az extra lő táv nagyon hasznos. Arról ne is beszéljünk hogy füstbe és sziget mögé lőni ezerszer könnyebb. Fighter évek óta nem volt egy hajómon sem.
Persze nem vagyunk egyformák. Elképzelésnek nem rossz az az elküldözgetés dolog de szerintem inkább a sok haszontalan modullal kéne kezdeniük valamit. Amiket csak az használ aki mellé kattint vagy van egy ördögi terve hogy annak a segítségével majd megváltja a világot.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Jaszon, [DPH] Greendevil97

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62423 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Kérdés

Rallyefan81 írta: Vagy sok bejglit toltam... :silly:


Abból sosem lehet keveset enni :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja - 4 éve 3 hónapja #62425 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Csak spotting repcsit használok. Amikor kell az extra lő táv nagyon hasznos. Arról ne is beszéljünk hogy füstbe és sziget mögé lőni ezerszer könnyebb. Fighter évek óta nem volt egy hajómon sem.
Persze nem vagyunk egyformák. Elképzelésnek nem rossz az az elküldözgetés dolog de szerintem inkább a sok haszontalan modullal kéne kezdeniük valamit. Amiket csak az használ aki mellé kattint vagy van egy ördögi terve hogy annak a segítségével majd megváltja a világot.


Igen, ezért írtam, hogy 80%-ban értelmetlen a lőtavnövelés.
Pont az általad említett szituaciókban van tkp haszna, azaz ami a lényege lenne a derítésnek. Plusz a perspektíva változás. 1v1 rankeden is jól jött több helyzetben. Ha odébb lehetne küldeni x km-el, mindjárt jobb taktikák lehetnének.
Pláne egy hydros hajóval szemben nem kéne annyit pl varni, hogy hol is van.
Nehány cirkálón jól jön a növelés is, de pl egy Musashin nem annyira fogunk ~30km-re lövöldözni. szerintem.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62443 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Kérdés

Jól gondolom, hogy a 36/36, az azt jelenti, hogy nincs már semmi dolgom csak várni? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 3 hónapja #62445 Írta: SgtBala
SgtBala válaszolt a következő témában: Kérdés
Elvileg igen :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.454 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.