Csak egy gyors kérdés...

Több
4 éve 10 hónapja #59787 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én már ilyenekről rég letettem. Mármint az ész nélküli hajó gyűjtésről.

Nem sok értelmét látom.

Ilyen voltam a WoT-ban. Minden szir-szar T10 tankot kifarmoltam. Mi lett a történet vége? Vagy 3 éve be sem léptem abba a játékba.

Itt már nincs ész nélküli farmolás.

Ha van időm, valamelyik - épp akkor kedvenc - hajóval megyek néhány csatát. Ha nem szórakoztat, akkor arra a napra annyi volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59793 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Igazad van Trucker, én is hasonlóan jártam a WoT-al.
Sajnos lassan kezdem ugyanazt az irányt érezni WoWs-ban is. Még kb 2 évet jósolok ameddig játszani fogom aktívan.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59807 Írta: Tengerjáró
Tengerjáró válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv,

lehet tudni, hogy a WOT-ban nemrég bevezetett új MM-t átemelik WOWS-ba is?

Ha valaki kompetens a témában le tudná írni 1-2 mondatban, hogy miben különbözik a korábbi rendszertől?

Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59810 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Wotban csak annyi történt, hogy az eddigi mm mintákat szélesítették ilt asszem a gyakoriságát is növelték a +-1-nek, hogy ne legyen az ember folyamat +2-ben.

Nem hiszem, hogy wowsba átemelnék, itt nincs olyan gond, hogy nem tudod beütni az ellent mert +2-ben van és rosszabb az ágyúd. Lehet, hogy lassabban töltesz, de az ágyúk nagyja változatlan t5-6-tól (cirkálókon, rombolókon főleg, bb-ken minimálisan változik néha). Meg a másik, hogy nincs az itteni EU szerveren 100-200k fő, mint wotban, max 30k fő mellett nehézkes lenne összeszedni azért a rendszernek mindenkit ha tiert és hajóosztályt is nézne. Jó, csúcsidőben talán nem gond, de mikor 10k alatti a létszám azért másabb, meg így is találkozik pár ember furcsa mm összerakással (6-7 dd max 4 helyett, 3 cv is előfordul még ha jól tudom, de ez is ritka)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Tengerjáró

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59812 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Amúgy van már teszt szerver 2. etap, vagy még nincs? (letöltött valamit nekem hozzá, de nem volt időm megnézni, jó, tudom, ne írjak újabb kommentet, de így legalább újnak jelzi Xd )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 10 hónapja #59813 Írta: Shayarane
Shayarane válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Amúgy van már teszt szerver 2. etap, vagy még nincs? (letöltött valamit nekem hozzá, de nem volt időm megnézni, jó, tudom, ne írjak újabb kommentet, de így legalább újnak jelzi Xd )

Nekem is frissített, de belépési próbálkozásra ez fogadott:

Gondolom majd holnap élesítik... vagy akármikor :)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.