Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 5 hónapja #55341 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Sztem a hivatalos oldalon, jelszó változtatás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55346 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

hadtjuk írta: Harcostársak!
Nem tudjátok, hogy a jelszavamat hogy lehet kitörölni a wows-ból?
Mert véletlenül bepippantva maradt.

Mire gondolsz, hogy úgy maradt? Melyik kliens vagy launcher? Egyébként meg ja, bármi ilyen külön klienses dolognál, ha a fő oldalon módosítod, akkor szépen további belépés igényeknél errort dob a rendszer (szóval helyre áll a rend) ha jól van megcsinálva...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #55356 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv, mit jelent ez a jel a játék alatt? A Detected! az biztos hogy a vizuálisan felderített állapotot de ezt nem tudom. Arra tippelek hogy ( mivel nem HD soundon játszom) a hajóm hall valamit - a passzív „sound navigation and ranging” -es muksó a fülesével és jön egy eddig nem észlelt hajó.



Válaszokat "Lopakodni tanulok" jeligére kérem. :) Köszönöm.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja acelkocka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55357 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

acelkocka írta: Üdv, mit jelent ez a jel a játék alatt? A Detected! az biztos hogy a vizuálisan felderített állapotot de ezt nem tudom. Arra tippelek hogy ( mivel nem HD soundon játszom) a hajóm hall valamit - a passzív „sound navigation and ranging” -es muksó a fülesével és jön egy eddig nem észlelt hajó.



Válaszokat "Lopakodni tanulok" jeligére kérem. :) Köszönöm.


Ezt egy kapitanyi skill okozza a radio location. O latja merre vagy, az iranyat, neked meg azt jelzi, hogy te vagy hozza a legkozelebb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: acelkocka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #55358 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta:

acelkocka írta: Üdv, mit jelent ez a jel a játék alatt? A Detected! az biztos hogy a vizuálisan felderített állapotot de ezt nem tudom. Arra tippelek hogy ( mivel nem HD soundon játszom) a hajóm hall valamit - a passzív „sound navigation and ranging” -es muksó a fülesével és jön egy eddig nem észlelt hajó.



Válaszokat "Lopakodni tanulok" jeligére kérem. :) Köszönöm.


Ezt egy kapitanyi skill okozza a radio location. O latja merre vagy, az iranyat, neked meg azt jelzi, hogy te vagy hozza a legkozelebb.


Igen jól használható visszafelé is különösen, mikor rád kerül vagy lekerül rólad, ha el tudod képzelni, hogy hol van az a kör aminek a közepéhez te vagy a legközelebb vagy valaki más - minimap-ismeret kell hozzá!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, acelkocka

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja #55364 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés
Tehát az ellenfélnek van radio location skill-je, ő látja hogy van arra valami de nem derítette fel még. (nincs detection)

Nekem meg azt jelzi hogy valaki sejti a pozíciómat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.487 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.