Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #55000 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
3 érték van: Látszódás, Látás, és lőtáv.

Ha valaki neked nem látszódik, de lát téged, akkor bárki akinek a lőtávjában vagy úgy tud rádlőni, hogy esetleg nem látszódnál neki, de ő sem neked.

Fenti videókban jobban érthető!
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akkufuro

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55006 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Kérdés
Ez rendben van DE MIERT LAT varjunk nezem
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #55008 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
Mert valami, mit ti nem láttatok, pl egy romboló téged folyamatosan spotolt... Amikor téged lát az ellenfél, akkor végig jelez a jelzőlámpa a célkereszttől jobbra fenn, olyankor óvatosabb kell legyél, irányt váltasz, lassulsz gyorsulsz, h nehezebben találjanak el. S nem fordulsz keresztbe!!!!!! Mert most igy tettél, ha 18 kmről annyit lőttek beléd, keresztbe voltál fordulva.
Uh legalább most megtanultad h máskor ilyent nem teszel... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 6 hónapja #55010 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
A jó leopardusz vágja :woohoo:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #55021 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: 3x olvastam felderites mukodese DE AKKOR SEM ERTEM 9.1 a tengeri feld NEM LOVOK NEM EGEK lotavom 15.6 18 km rrol harman kb 10 mp alatt 40000 hp S U L L Y E D E K 70 e kredit ugrott mar en vagyok a Farmolokiraly VALAKI VALAKI MONDJA MEG :evil:


Neked 9,1km a felderítési távolságod ( nem te látsz annyira, téged látnak annyiról), ha ezen belül pl 8-on van egy romboló , aminek 7 a felderítési távolsága, ő lát téged (így mindenki más is nagyjából) , domb, hegy, stb mögül simán rommálőnek, úgy, hogy te nem látsz semmit , csak a hp fogyásodat. ;)
No spot, no shot esete... :/
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 6 hónapja #55023 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Kérdés

akkufuro írta: 3x olvastam felderites mukodese DE AKKOR SEM ERTEM 9.1 a tengeri feld NEM LOVOK NEM EGEK lotavom 15.6 18 km rrol harman kb 10 mp alatt 40000 hp S U L L Y E D E K 70 e kredit ugrott mar en vagyok a Farmolokiraly VALAKI VALAKI MONDJA MEG :evil:


Nem vagyok expert hajós, nekem az segített hogy mentem különböző hajókkal- kiemelve pl. romboló és csatahajó - és bekapcsoltam a minimapon a látótáv-lőtáv-felderítés vízen és levegőben, cirkálóknál a légvédelmi zóna jelző kört.

Ha lősz rombolóval ugrik az álcád pl. 6 km-ről 11-re és kapsz egy szép fókuszt. A játékba épített minimap funkciónál ide szerintem nem is kell több.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.434 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.