Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 6 hónapja #54643 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Az lesz, amint be tudok jelentkezni. Utána majd kitalálom, hogy melyik orosz hajó lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54654 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Munkatársamnak összejött az xp a Kronshtatdt – ra, és érdeklődne , hogy milyen hajó ?
Mennyi pénzt hoz ?
Jelenleg ajánlott – e ?
Vagy várjon másra ?

Musashi van meg neki, mint T9 prém

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54656 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Ha van orosz kapitánya és szeretné képezni, vagy commander free xp-t húzni akkor jó, creditszorzója asszem annyi, mint musashinak

Nekem egy nagy bajom votl vele eddig: lövegpontosság. Úgy szór néha, mint annak a rendje (bb-sen), Spee féle szórása van, ha jól rémlik. Egyeseknek a torpedó is hiányzik, de ez van.

Amcsiknál jön az Alaska, kb ugyanez lesz asszem, meg nem tudom, hogy a francia 9e-s bb az milyen lesz. Lehet érdemes várni még egy picit.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54660 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem is összejött már rá a freexp (sőt, lassan a duplája is..) de inkább várok, hátha jön valami kívánatosabb freexp ladik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja - 5 éve 6 hónapja #54670 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: Kérdés
Egyhamar legfeljebb az alaska várható, de még nem ebben a frissítésben. Musashit nem érdemes, mert az szénért is megvan... ha a kronstadtot ki akaránk szedni, megveszem előtte, de én is gyűjtök addig
Utolsó szerkesztés: 5 éve 6 hónapja [DPH] Greendevil97 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 6 hónapja #54676 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Nekem sajna kevés free xp jön (normal account, free xp-s zászlókat nem igazán használom), így csak a kronstadt és a nelsonra jött össze a mennyiség, missouri max akkor, ha nelsont nem vettem volna meg, de NC és Iowa után nem akartam igazán amcsi bb ágyút használni :D (montanara meglett a legendary upgrade, ja....)

Nelson se rossz választás szerintem, fele annyi free xp, kicsit rossz, hogy a 3. löveggel nem lehet előre lőni (egyenesen előre, erre gondolok), de nekem tetszik. Jó, csak akkor érdemes, ha a 750k free xp-n kívül van még 325k.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.407 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.