Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 8 hónapja #54151 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kérdés
CW végén lesz ingyenes skill reset, akkor betehető BBre is akár...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Acetil_coenzim_A

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54153 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Oh, megint lesz skill reset? Yeay, szerintem 1-2 kapitányt akkor resetelek majd.

Amúgy egy kérdés: Bismarcknál hogy célszerű a pontozás szerintetek?



Mármint, most így 18 pontosan, secondaryra építve nem tudom mi lenne a jó választás. Ha 4. sorosból választanék skillt akkor ugye csak első sorból választhatnék. Másik opció meg, hogy +1 fogyócikk+torony forgássegítőt rakok rá (torp észlelős gyakorlatban nem tudom mennyire hasznos, yamatora ráraktam végül is, csak bismarckot szépen szedik, így a +1 hp töltő nem ártana)

Csak tudnám miért volt ezen és kurfüstön is álca modul helyett a másik, nem csoda, hogy világított mindkettő, mint egy erdőtűz az éjszakában :huh:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54157 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Jól hangzik, de hogy működik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54159 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: ...Csak tudnám miért volt ezen és kurfüstön is álca modul helyett a másik, nem csoda, hogy világított mindkettő, mint egy erdőtűz az éjszakában :huh:


Azért mert ha Bismarck-al olyan messze vagy hogy nem látnak, akkor valamit rosszul csinálsz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #54209 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: HOGY TÜNIK EL !!!
világositsatok már fel hogy a .............. anyjába tünik el az ellenfél tölem 3 kmm re se köd se semmi én nem találtam se a kapitány se a hajó képességekbe ilyet. nem kis darabok wioming meg ilyenek légyszi légyszi ??????????????????? :woohoo: :angry:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja ledgeri által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54210 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: HOGY TÜNIK EL !!!

akkufuro írta: világositsatok már fel hogy a .............. anyjába tünik el az ellenfél tölem 3 kmm re se köd se semmi én nem találtam se a kapitány se a hajó képességekbe ilyet. nem kis darabok wioming meg ilyenek légyszi légyszi ??????????????????? :woohoo: :angry:

Majd ha szépen kérdezel, szépen kapsz választ is... egyébként gondolom nincs replay fájl vagy videó...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.406 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.