Csak egy gyors kérdés...

Több
5 éve 8 hónapja #54108 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,

az lenne a kérdésem, hogy ebben az új versenyben -cápa, sas- most lehetőség van átmenni a sas-ba, mert láthatólag minden nap vesztenek ... a csábítás alapján jutalom ját az első, 2. 3. győzelemért .... ez minden nap jár? vagy csak egyszer?
egyébként érdemes váltani?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54109 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
jobb, ha először végig maradsz annál, akinél kezdtél, mert loyalti miatt kapsz 3 pontot, ha meg feldobja, hogy mész vagy amradsz akkor +2 loyalti. ha nem váltasz akkor 15 nap alatt megvan az egyik oldalon a 75 loyal pont és megvan egy camora a költség (195-öt agy mennyit kapsz és a camo 125 token, ugye). Utána lehet érdemes váltani, mert ne mtudom, hogy resetel-e vagy se.

Na, ezt nem tudom, vagyis ez a 1. 2. 3. winest, gondolom nem a ládákra gondolsz, amit pontokért kapunk?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54110 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem ládák .... a Dasha videóban van róla szó, hogy külön ajándékok az első, 2. 3. győzelemért --- ha jól emlékszem: első győzelem = 10 eagle festés, 2. győzelem = 3 eagle láda

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54113 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem a személyi nyerés számít, hanem ha a sas nyer 3 külön napon... Hát az még 6 napig nem várható. De utána is azzal kell majd számolni, hogy nem lesz meg 2 kamóra a token, hacsak nem vesz ládákat valaki.

Akkor kerül -ha jól számoltam utána- 1 ládába a második kamó, ha egyszer csak a Cápák, cápa-token maxolás előtt, az akció végett átmennek a sasba még az akció ideje alatt , 3 napig nyerve azt, majd vissza maxolni a cápát, majd a végére a sast. De hát megbeszélhetetlensége, és 1-1 barát be nem áldozása hiányában (mert ha belépéskor nem választasz oldalt, hogy megkérdezz valakit, hogy is állnak az állatok) nem fog meg történni...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54117 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Üdv Néktek!

Azt szeretném kérdezni, hogy akinek megvan Franz von Jütland német spec kapitány, az melyik hajóba ajánlja? Főleg típus érdekel, de ha van konkrét hajó ajánlás is, azt is szívesen fogadom!

Előre is köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #54119 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
Utána láttam a kérdés alapját adó videót (de ha 6-tól van 13-ig a dolog, akkor miért 7-én rakják ki a videót? :huh: )

Hát, 1 camohoz 15 napig kell bent lenni egyben és elvileg pont van annyi idő, hogy meglehessen szerezni mindkettőt, nem? (napi 5 loyal pont ugye, 3 maradásért 2 meg ha elutasítod az áthívást)
Csak azt nem tudom, hogy, ha el van érve a max akkor resetel a számláló vagy mit csinál?
(amúgy se értem, hogy mi a jó a cápákban ,csak azért választottam végül, mert sokan választották azt, a sas az szebben néz ki)



Acetil:
neki van az a skill buff, amivel hamarabb észleli a torpedókat, igaz? (vagy +% a normálishoz képest), nekem nincs meg, mert azt a küldit kihagytam, mert így is van elég kapitányom, de szerintem bb vonalra jó az a skill leginkább. DD-re nem tudom mennyire éri meg, vagy CA-ra (nem rémlik mi van még speciálban neki)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.378 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.