Csak egy gyors kérdés...

Több
6 éve 7 hónapja #43960 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Kérdés
Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy pendrive-ról tudom e futtatni a játékot? És ha igen akkor hogy?

Előlre is köszönöm!

Üdv:

Nasgotrah

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43966 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem vagyok nagy penge e téren, ha hülyeséget írok, majd kijavít valaki hozzáértőbb... szerintem a klienst egyszerűen a penre köll telepíteni, s akkor a frissítések is oda mennek majd. Nekem a Vártündér van külső vinyón, s fut röccenés nélkül.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43973 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Kérdés
Elvileg működhet ;) de gyakorlatban lehetnek,ismétlem"lehetnek"gondok(persze ez nem azt jelenti hogy lesznek is)A pendrive mérete,sebessége(írás/olvasás)plusz az usb-port típusa(USB 3,3.1 V USB-C) befolyásolhatja a játék problémamentes mükődését.Szerintem... ;) :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43974 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
USB 3 alat nem is probalnam meg online jateknal.
USB 2 teljesen eleg offline/egy jatekos szorakozashoz, de mmo-khoz en nem hasznalnam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #43978 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kérdés

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Olyan kérdésem lenne hogy pendrive-ról tudom e futtatni a játékot? És ha igen akkor hogy?

Előlre is köszönöm!

Üdv:

Nasgotrah

Nekem most 0.6.10-nél tisztán telepítve, replay, és screenshoot mappa nélkül 27 giga a játék.
Pakolgathatóság szempontjából megengedné a játék - csak rá kell húzni a meglévő mappát és ennyi-, sebességgel lehetnének gondok, de az is inkább betöltési idő kérdése, és ebből adódó röccenések.. ha épp a hegy túloldalán más a textúra stb...
Ha Perdrive-val, vagy HDD-vel próbálod, jelezd vissza, hogy miként megy, mert érdekes a téma!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44001 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Kérdés
Arra gondoltam lecserelem NC-n a Target Acquisition-t Concealment-re. 1km helyett 1.2rol veszem eszre a torpedokat most, nem hiszem hogy jobb lenne mintha az ellen kapna 5% dispersion-t.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.382 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.