Csak egy gyors kérdés...

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #1155 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

Kisokka írta: Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Jacktor írta: Egyelőre nincs gyorsított kapitányi képzés (hamarosan).


De már egyszer leírtam Neked...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja HUN_Bear által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #1156 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés

HUN_Bear írta:

Kisokka írta: Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Jacktor írta: Egyelőre nincs gyorsított kapitányi képzés (hamarosan).


De már egyszer leírtam Neked...


Igen, azt köszönöm is. Viszont az már nem oda tartozik, hogy elit státusszal lehet -e mást is kezdeni, vagy sem.

Szerk.: Hozzátenném, azért érdekel ez ennyire, mert nem szeretem, ha pocsékba megy az xp. Free xp-t ilyen módon nem szeretnék váltani, nem az a célom, hogy minél hamarább eljussak a legnagyobb hajókig. Ha WOT-ozok, akkor is az a legelső az elitnél, hogy bekapcsolom a gyorsított képzést.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja Kisokka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #1157 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért lehet japán csatahajóval is citadellát lőni néha. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #1158 Írta: GunnersHun
GunnersHun válaszolt a következő témában: Kérdés
ÉS hogy lövök egy toronnyal?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja - 8 éve 8 hónapja #1159 Írta: HUN_Bear
HUN_Bear válaszolt a következő témában: Kérdés

GunnersHun írta: ÉS hogy lövök egy toronnyal?


Egy klikk egy torony, dupla klikk egyszer lövi el az összes (készen álló) tornyot, középső gomb egy torony, de követi a kamera a lövedéket. Ha folyamatosan nyomod akkor egy-egy tornyot süt el, de sorozatban (mintha sorozatlövő lenne)

Trucker39 írta: Azért lehet japán csatahajóval is citadellát lőni néha. :)


Nem azt mondtam, hogy nem lehet... :) Írtam is, a Kawachival sikerült 2-t is egy lövéssel :)

Kisokka írta:

HUN_Bear írta:

Kisokka írta: Üdv! Az elit státuszt elért hajókra van valamilyen opció, hogy ne a konvertálható xp-t gyűjtse?

Jacktor írta: Egyelőre nincs gyorsított kapitányi képzés (hamarosan).


De már egyszer leírtam Neked...


Igen, azt köszönöm is. Viszont az már nem oda tartozik, hogy elit státusszal lehet -e mást is kezdeni, vagy sem.

Szerk.: Hozzátenném, azért érdekel ez ennyire, mert nem szeretem, ha pocsékba megy az xp. Free xp-t ilyen módon nem szeretnék váltani, nem az a célom, hogy minél hamarább eljussak a legnagyobb hajókig. Ha WOT-ozok, akkor is az a legelső az elitnél, hogy bekapcsolom a gyorsított képzést.


Wotban is csak a legénységre tudod rárakni azt az xp-t amit az elit ad. Ha majd lehet fejlesztin a kapitányt akkor lesz értelme, addig gyűlik, gondért át lehet váltani, ennyi...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 8 hónapja HUN_Bear által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GunnersHun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #1160 Írta: Kisokka
Kisokka válaszolt a következő témában: Kérdés
Azért féltem a WOT-hoz hasonlítani, mert itt tovább van gondolva a dolog. Ahogy nézem, később külön a modulokat is lehet fejleszteni(bár azt most nem értem, hogy kapitánytól független lenne?) még tovább valamilyen szintre. El tudtam volna képzelni, hogy másra is be lehet kapcsolni egy képzést, nem csak a kapitányra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.429 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.