Citadella

Több
3 éve 11 hónapja #63334 Írta: Shavius
Citadella téma létrehozva Shavius által
Sziasztok! 6 éve játszom ezzel a játékkal és az utóbbi 3 hétben soha nem tapasztalt rage tört elő belőlem. Ugyanis 6 év játék után gondolnám hogy a célzás nem gond. De kezdek kételkedni hogy 6 év játék is kevés ehhez a szarhoz.

Mindenkihez aki ezt olvassa az lenne a kérdésem hogy hogyan lehetséges hogy 3 hete a legnagyobb jóindulat mellett is meccsenként maximum 1 citadella találatom van. Se cirkálónak, se BB-nek semminek nem tudok citadellát lőni. Izumoval 4-6k dmg salvonként ultra max 10k. Ashitaka, Kii, Lyon, Amagi, édes mindegy melyiket írom ide nem tudok citadellát lőni.

Ez a kis szösszenet azoknak szól akik hasonlókat tapasztalnak és régi motorosok a gameben. Kioktatásra nincs szükségem köszönöm. (Nem nem az oldalamat mutatom az ellennek) Csak érdekelne mi a bánat zajlik a WGnél, illetve hogy kinek van hasonló tapasztalata. Mert 1-2-4-6 szar meccs oké de hogy hetek óta nem húzom tovább 4 percnél a köröket az már felbasz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63336 Írta: Foxtrot
Foxtrot válaszolt a következő témában: Citadella
Szia(sztok)!
Hadd szóljak hozzá a fent említett problémához.
Igaz, én 1 éve játszom és alsó tagozatos tanuló vagyok.
Meghallgatom a tanácsokat.
Sokat gyakorlok (egyedül is) a gyakorlóban a célzást, helyezkedést, menekülést stb stb stb....
DE!
A fent említett probléma engem is érdekel.
- Randomban egyszerűen nem tudok (40-50k) sebezni, se így - se úgy!
Szinte sebezhetetlen az ellen hajója. Ami eddig citázot az most nem. Teljes salvó (4-5-6-7-8km-en) sebez 1300-1400 hp-t.
- Co-op ban meg a BOT (néha) is simán elveri a szánkat.
- Situációs csatában is meglepő, hogy olyan erős és pontos a BOT, hogy az már fáj. Nekik megy. Nekem (nekünk) miért nem?

Olyan mintha a játék (vagy a WG) maga VÍRUS-os lenne!



Jelen helyzet miatt (járvány) ennyire felhígult volna a játékos állomány?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63349 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Citadella
Hígulás nem magyarázat kivéve ha folyamatosan sok és gyenge csapattársat kapsz. Ez ugye matematikailag nem nagy valószínűség lenne dehát a WG már többször újraértelmezte a valószínűségszámítást. Neket többször volt már olyan érzésem hogy kezdéskor el van döntve a vége. Magyarázat ha lúzer fc be kerülsz senkit nem találsz el ha mégis 1350 a 13500 helyett. A Szovjet Szojuzzal nyomhatod 90 fokba a salvókat 5km-ről cirkákra és mégis a fent említett 1350. Ha bekerülsz a nyerőbe 16km-ről eltalálod a40 csomóval kanyarodó rombit cirkálóval 5-8 ezreket sebzel salvónként BB-ken téged soha nem találnak el.Nagyon szeret az RNG. Lehet hogy képzelgés de mostanában egyre sűrűbben van ilyen hülye érzésem. Röviden összefoglalva az elért eredmény csak kis részben múlik rajtad. Találgathatunk de az igazság odaát van. Egy tapasztalt rossz játékos véleménye.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja akkufuro által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja - 3 éve 11 hónapja #63352 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Citadella
Sziasztok .
Én nem tapasztaltam semmi változást mostanában .
Utoljára a német BB buff után tapasztaltam hogy semmi nem sebez és azóta ez fenn àll .
Egy nagyon gyenge játékos . :lol:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 11 hónapja Shardik4 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63353 Írta: szabi62
szabi62 válaszolt a következő témában: Citadella


Semmi különös nem történt mostanság :P

Te választasz hajót, Te döntöd el melyik ellen hajót lövöd, Te döntöd el, hogy milyen távolságból és szögből lövöd az ellent .... tehát csak Rajtad múlik, hogy egy csatában hány citadellát lősz ... lehetsz bármelyik oldalon (vesztes vagy nyertes) :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #63354 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Citadella
Azért az ellenek is van beleszólása hogy te mit tudsz csinálni . Ma pl csak a hajó orrát dugtam ki a szikla mögül és már halott is voltam , olyan jó mikor az a lövedék oda csapódik ahová kell .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.262 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.