WoWS 2016-os tervek

Több
8 éve 2 hónapja #13479 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Gizmo írta: Én imádom a hadihajókat!;)
Hogy velük játszhatok, nekem az a fűszer!;)


Akkor csak fogyaszd fűszer nélkül. Ugyis mindent nyersen esztek. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13481 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: WoWS 2016

BigaC írta:

Fujipapa írta: pl: Nézd meg ezeket a "gyerekes hajókat" És itt senkit sem szeretnék megsérteni! Bocs mindenkitől!
Mi is a nevük? ARP Kongo megy Myoko... Egyszerűen a hideg ráz mikor meglátom, vagy meghallom a béna sivítását a kapitánynak nevezett beteg elme szülötte szörnyszülötteknek.

Én tudom, hogy mögötte egy kultúra egy jól felépített történet van.... Mindegy! Ez az Én véleményem!


Egyáltalán nem vagyok anime rajongó/a Final Fantasy filmem kívül nem is láttam mást, de mondom ezt az Ars Novát kíváncsiságképp lehúzom. Egész jó kis sorozat, jó tengeri csaták vannak benne. A vinnyogó csajokra is benne van a magyarázat, az egyik részben ugyanezt megkérdezi az I-401 egyik (férfi) tagja, a válasz pedig ez: a ti nyelveitek többségén a hajók nőneműek, ezért a mental modellek mindegyike nő :)


Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban, akkor valami japán anime játékkal játszanánk és nem ezzel. Én sem nagyon értem, minek kellett ezt az anime-s témát beleerőltetni ebbe a játékba.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13482 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Trucker39 írta:

Gizmo írta: Én imádom a hadihajókat!;)
Hogy velük játszhatok, nekem az a fűszer!;)


Akkor csak fogyaszd fűszer nélkül. Ugyis mindent nyersen esztek. ;)

Mondjuk ezen nem veszünk össze!:D
Ha véglek kiirtanák a MOD-okat a WoWs-ból, akkor azért csak nem akasztanátok fel magatokat a szemöldök fára egy bevert 200-as szögre?!;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13484 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban, akkor valami japán anime játékkal játszanánk és nem ezzel. Én sem nagyon értem, minek kellett ezt az anime-s témát beleerőltetni ebbe a játékba.


szerintem viszonylag korrektül megoldották, hogy ha a többi playernek nem a Yokosuka kikötő van kiválasztva, akkor az ARP hajódat a csatában simának látják. persze jó lett volna, ha ugyanez igaz saját oldalról, hogy a többi kikötőben megjelenik a hajó normál képe és úgy is lehetne használni. én inkább azt sajnálom, hogy semmi pluszt nem adnak, még a neonfestés is csak dísz...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13485 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: WoWS 2016

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban...


Különben meg amúgy se vitatkozom egy másik BSG rajongóval :D
De régen is volt, nem is nagyon ért semmi sem azóta a nyomába... az Expanse-ot nézem még, az se rossz, de a BSG-hez nem ér fel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13489 Írta: Gizmo
Gizmo válaszolt a következő témában: WoWS 2016

BigaC írta:

Trucker39 írta: Ha annyira szeretnénk itt az EU-ban...


Különben meg amúgy se vitatkozom egy másik BSG rajongóval :D
De régen is volt, nem is nagyon ért semmi sem azóta a nyomába... az Expanse-ot nézem még, az se rossz, de a BSG-hez nem ér fel...


A héten éjszakás voltam és volt időm....lenyomtam a 4 évadot!:D
Az a Trycia Helfer azért ott van rendesen....Mondjuk akkoriban Mary McDonall sem nézett ki rosszul!:D
Én nyomom - nyomogatom - az online játékát is, de a németek agyon baszták rendesen sajnos egyenlőre....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.