Jelenleg 39 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: ARPEGGIO küldetések

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11744

• gstark
  • gstark profilkép
  • TÁVOL
  • Tizedes
  • Köszönetek száma: 12
Szerintem mindenki DD-re vadászik cirkálóval. :) Én 6-nál járok, tegnap sikerült nullát lőni. Viszont annyira a DD-kre koncentráltam, hogy mások közben szépen megszedtek, úgyhogy taktikát kell váltani. :D
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11754

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 368
Én is rombolókra vadászom, közben gyűlik a sebzés a másik küldetésre. 12/30 az állás nálam. Ezt nekem a Cleveland, a New Mexico osztályú hajóim szedték össze, de most már a Nürnberget is ráállítottam. De a legnagyobb bajom nekem is a lopkodás. Ezek az első körök egyáltalán nem könnyűek, szerintem, én nagyon sokat szívok velük, a többi meg gyorsan megy.
Nekem az a véleményem az ilyen küldetésekről, hogy a célpontnak megfelelő hajók eltűnnek. Értelemszerűen én sem szívesen mennék olyan hajóval csatába, amire mindenki vadászik.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 7 hónapja Írta: Acetil_coenzim_A.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11757

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1105
Acetil_coenzim_A beküldte:
Én is rombolókra vadászom, közben gyűlik a sebzés a másik küldetésre. De a legnagyobb bajom nekem is a lopkodás. Ezek az első körök egyáltalán nem könnyűek, szerintem, én nagyon sokat szívok velük, a többi meg gyorsan megy.
Nekem az a véleményem az ilyen küldetésekről, hogy a célpontnak megfelelő hajók eltűnnek. Értelemszerűen én sem szívesen mennék olyan hajóval csatába, amire mindenki vadászik.

gyerekek, ez nettó hiszti, különösen hiszti a rombolóknál...
én ha látok 20km-re egy rombolót 1hp-n, oszt AP van bent az Iowaban, ugy odaküldöm vakon is a környékére csak ugy suhan, és pont lexarom hogy ki mennyire ölte le előtte, meg kié lenne jogszerűen a frag.
én akkor tudok játszani csatahajóval, akkor tudok győzni, akkor tudok sebezni, akkor tudok azzal foglalkozni ami a dolgom, azaz az ellenséges cirkálók/csatahajók megsemmisítésével, HA már az összes romboló a víz alatt...
köszönje meg mindenki hogy az aljas ködben ugrálló torpedózgató láthatatlan rombolókat segítek kivégezni, játszani kell 8 tierben, 3-5 romboló minden meccsen, már a kő papír ollós rombolós küld is megvan nemhogy az ARP-s...

ui, kő papír ollo, most mindenki rombolóra vadászik, meg cirkálóra, meg csathajóra ugye, gondolom mindenkinek feltűnt, hogy mostanában pont emiatt jobb híján 24 CV szaladgáll minden csatában... :P
Köszönetet mondtak: Szete58, Lajler

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11760

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1392
14/30 12/30-ról. Haladok :D
1 afk dd kilőve, meg egy sima dd. Jó volt Nagatoval 4 dd-t kapni, de legalább egyet sikerült elsüllyeszteni.

Én nem szoktam sűrűn találkozni dd-vel, vagy lőtávon kívül, vagy nem tudom eltalálni, mert össze vissza megy, vagy nem áll úgy, hogy rendesen lőni lehessen ,vagy túl nagy a fedezet mögötte, esetleg túl sokan lőjük.
Hát, február vége messze van, egyedül ez, és a 300 gyújtás a kérdéses, de inkább a dd vadászat, utána már könnyebb.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11787

• Zoltán
  • Zoltán profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz III
  • Köszönetek száma: 7
Sziasztok...
Srácok megvan a ARP Kongo.
..és ezt most miért jó??...eladni nem tudom, h pénzt csináljak belőle :) :)
Van előnye a sima Kongóval szemben??Mi az értelme küzdeni érte?Főleg úgy, hogy már megvan a FUSO...
Előre is köszi :)

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11788

• vonKurz
  • vonKurz profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1105
Zoltán beküldte:
Sziasztok...
Srácok megvan a ARP Kongo.
..és ezt most miért jó??...eladni nem tudom, h pénzt csináljak belőle :) :)
Van előnye a sima Kongóval szemben??Mi az értelme küzdeni érte?Főleg úgy, hogy már megvan a FUSO...
Előre is köszi :)

hát, pont olyan mint a Kongo, csak visít ha mondani kellene valamit, és könnyebb eltalálni az "álcája" miatt, ja, és nulladik szintu a kapitány, nem is lehet venni bele nagyobbat, szépen ki kell fejlesszed, más előnyet én se látom :)
Köszönetet mondtak: Zoltán

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11790

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 2255
igyé van

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11791

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Kb olyan, mint a sokadig klón prém tank a wotban, elsősorban gyűjtői darabnak jó :)
Amellett ezzel is lehet csatát menni és pénzt keresni. A csilivili (lila) vonalaktól csökkent az álcaértéke a sima Kongou-étól? Csak mert elvileg nem variál semmit, ilt úgy tudom (innen), hogy akinek nincs átállítva a kikötő, azok csak egy sima Kongout látnak, nem egy Arp-osat.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11799

• Trucker39 [STW]
  • Trucker39 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 796
Azért mégis csak egy Tier V premium hajó. Nem túl nagy erőfeszítéssel kerülhet mindenkinek - ingyen - egy farmolós hajó a kikötőjébe. Egészen addig jó lesz, míg ezt a premium hajót is nerfelik. Mentem vele pár csatát, még gyengécske a másik Kongo-hoz viszonyítva. Majd ha a visítozó csirke pár szintet lép, majd akkor lesz igazán jó hajó.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11817

• KimiFan
  • KimiFan profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 48
Itt is megkérdezem, a Kongo küldetést teljesítettem, de a hajót nem kaptam meg, miért?

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11819

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 2255
Csak a Yokosuke kikötöben látszik.

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11864

• Szete58 [T-F-K]
  • Szete58 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 2015
vonKurz beküldte:
...én ha látok 20km-re egy rombolót 1hp-n, oszt AP van bent az Iowaban, ugy odaküldöm vakon is a környékére csak ugy suhan, és pont lexarom hogy ki mennyire ölte le előtte, meg kié lenne jogszerűen a frag.

Úgy vagyok vele, h. még sohasem láttam, hogy akármelyik csapattársam kifizette volna a foglalót az ellen bármely hajójára. :whistle:
„Elsüllyeszthetetlen, mint a Titanic!”

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11875

• bacsagabi
  • bacsagabi profilkép
  • TÁVOL
  • Őrmester
  • Köszönetek száma: 33
Szete58 beküldte:
vonKurz beküldte:
...én ha látok 20km-re egy rombolót 1hp-n, oszt AP van bent az Iowaban, ugy odaküldöm vakon is a környékére csak ugy suhan, és pont lexarom hogy ki mennyire ölte le előtte, meg kié lenne jogszerűen a frag.

Úgy vagyok vele, h. még sohasem láttam, hogy akármelyik csapattársam kifizette volna a foglalót az ellen bármely hajójára. :whistle:
Én sem értem hogy miért pampog mindenki ha elsűllyesztes egy hajót amit más sebzett le esetleg. Lehet hogy a maradék 20 hp-je arra pont elég hogy beleveret egy sorozat torpedót vagy AP-t, aztán ő is megy lekvárba... Én akit látok lövöm, nem érdekel hogy mennyi a hp-ja, végül is ez nem arról szól hogy kinek mennyi kill jön össze. Én soha nem picsázok ha szétlőnek valamit előttem, keresek mást...
Köszönetet mondtak: Szete58

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11911

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
4 frag és kezdődhet a 300 gyújtás, ettől a dd kill grindtól majdnem hülyét kaptam, ilt kapok :S
Amcsi v orosz dd-vel lehet könnyebb lenne, de csak egy Hatsuharum van, nem kimondottan egy híres dd vadász...

ARP-s küldetések 3 éve 7 hónapja #11941

• Trucker39 [STW]
  • Trucker39 profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 796
Kicsit lassú vagyok, így ezt csak most vettem észre.

Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások

Legtöbbet hozzászólt (2 hét)