Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 7 hónapja #54416 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kérdés

Mydgard írta: Nah ezt érdemes megnézni, hard carry. :lol:
Replay





:woohoo: :ohmy:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54433 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Kérdés
Ilyen is már rég volt! Elértem a 14-es rangot (előző szezonban 15-nél megálltam, mert szinte csak vereség volt). Szinte csak a North Carolina-t használtam és meglepően jó körökkel:



Most az egyetlen tízesemen, a zászlós hajómon a sor:






Ennyire sem volt még kidekorálva:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54439 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kérdés
Sikerült elérni a 12-es szintet :)





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, Sith7, vcsaba1968, Mcarthur73, Acetil_coenzim_A, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja - 5 éve 7 hónapja #54454 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Kérdés
Tegnap esti utolsó GK körök egyike :


Rank 5 alatt jelenleg viszont sajnos(szerintem) nincs jövője a GK-nak, így váltanom kellett.

Utolsó szerkesztés: 5 éve 7 hónapja PzPuma által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, vcsaba1968, Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54456 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
grat

Én már az elején feladtam, valahogy nem jön be az a német, randomban is van egyszer, hogy +100k sebzésnél vagyok, következőnél meg éppen súrolom az 50k-t, miközben elmegy a 4 hp javítóm azon a meccsen Xd

Na, rank10 pipa, 15-14-nél és 12-11-nél volt egy pici megállásom, de legalább tovább jutottam.
Csak gond, hogy nem tudom meddig tudnék menni tovább, előző szezont 9-en zártam, annyira sok időm és idegzetem nincs néha, meg nem vagyok túl sokszor top1 bukónál...
Gond, hogy Montana nem lenne rossz, de nem az én kezemben, cw-n azzal mentem általában, csak a lassú AP-ját néha "elfelejtem", aztán meg a szórás is érdekesen alakul ki. Yamato kicsit lassú, de kb ennyi gond van vele, Zao, DesMoinom van még amivel mentem eddig mostani rankeden. Shimakaze van még a kikötőben ,de azzal inkább nem mennék, randomban sincs sok sikerélményem vele néha...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 7 hónapja #54489 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés
4/1-ig jutottam, de mar vagy 6 napja beragadtam R5-re, ott liftezek. Tegnap 6/2-ig is lementem, most megint 5/0. Erezheto a kulonbseg R10-R6 es R5-R2 kozott az agyhalal tekinteteben, R10-R6 braceletben egyertelmuen nagyobb az MM hatasa a csata vegkifejletere es konnyebb top XP-t is elerni. Viszont R5-R2-ben meg gyakorta olyan keves az ember, hogy bizonyos napszakokban nem lehet jatekot krealni.

Mik a favorit hajok eddig? Elsosorban YY es Goku, de megyek meg Shimaval, DM-mel, Hindivel is. A Republicot tul papirnak erzem es keves az agyuja, lehet camos builddel jobb lenne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.