Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 11 hónapja #52723 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Ja, én is láttam többször ilyen szitut Asashioval , meg a nyolcas pánnal...... .
Bismarck-ot 9km-ről nem lövöldöző másodlagossal...
Én a kilencet megpróbálom, aztán nem idegesítem sem magam, sem a társakat tovább. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52725 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Kérdés
Én meg se próbáltam 10ről tovább menni. Még ha értelmes jutalmak lennének, de azért a sz**os pár festésért semmi értelme az ember idegeit nyúzni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52735 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kérdés
ismerősöm meg kb "röhögve" eljutott rank26-ról 8-ra Xd Ma 2x futottam vele össze, egyszer ellenem volt, 2. lett ellennél és nyert, aztán az én csapatomban volt, a zaoját egy kurfürst olyan 20-25km-ről kicsapta. HIHETŐ...


Megpróbálok valahogy 9-ig menni, de a kedvem is elment ettől. BB-vel próbálnék sebezni, tankolni, csakhát a sok gyújtás, torpedók, meg az 1 v 3 leállások nem az igaziak, ha meg hátra mennék yamatoval akkor meg noob lennék a csapat szerint Xd
Zaotmon nincs priority target, se incoming jelző, szóval azt nem erőltettem, habár ma is elővettem 2 körre
Shimakazet eszembe sincs elővenni, sok a gunboat dd
Kurfürstot meg pihentetem inkább, jobban járok vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52770 Írta: Laca_SL
Laca_SL válaszolt a következő témában: Kérdés
Érdekes végjáték: kb.1mp hamarabb találtam el a montanát és elsüllyedt így nyertünk, de az ő lővését is feldolgozta még az utolsó pillanat után betalált így én is kinyuvadtam azaz döntetlen vagy mégsem? kaptuk a csillagot :-)
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Gaga
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52801 Írta: Gaga
Gaga válaszolt a következő témában: Kérdés
A jó Yamato is adja rankedben,igazából felrántott 1-be És még a rombikat is képes 15k-ról seggbe ap-vel búcsuztatni ;)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja Gaga által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52811 Írta: Samy_Hun
Samy_Hun válaszolt a következő témában: Kérdés
És ezzel a körrel lett meg a 10. :) Tudom nem nagy szám, de innentől már tét nélkül mehetek. B)




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Benign_Wolf33, vcsaba1968, Hipper23, Rallyefan81, Mydgard, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.377 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.