Rangsorolt csaták / Ranked Battles

Több
5 éve 10 hónapja #52656 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

Grievous írta: Grat :D


Áh... Yamatoval emgyek, de a tegnapi 1/10-es után a mai se volt sokkal jobb, 1/3. MOndják, hogy miért nem pusholtam yamatoval rá egy yamatora (kb szembe állt velem), egy montanara kb 3 óra irányába volt ,sziget mögött, meg 10-11 óra irányába egy des moin, aki 6 lött engemet. Csapattárs bb jóval mögöttem (brit), Zao mellette, én mellettem Des Moin, de sokat nem tudott tenni azért (sziget mögött volt). Úgy lett volna értelme a pushnak, ha a bb mögöttem jön velem, nem pedig marad hátul...

Aztán zaoval sikerült egy laza körrel nyerni, 10-2, meh, valahogy vissza kellene jutnom 9-ra, csak kedvem nincs hozzá már.

Kurfürstnek mennyi gyakorlati haszna van most rankeden? Nem a leggyakoribb bb, ahogy néztem. (francia CA-t látott valaki egyáltalán? MInden CA-t láttam, kivéve franciát)



A Kurfurst rankeden? Szerintem teljesen kivalo. Most 33 csataval 60.61%-os a win ratem vele.
- legnagyobb HP pool
- gyors
- sonar
- 11.6 km secondary bontja az ellent + gyujtogat
- szigoruan 406-os agyuk, igy brutal tuzgyorsasag, szetb*asznak mindent, nem ritka a 100 feletti sebzes.

En ajanlom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52657 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Nem véletlen az, hogy a jobb klánokból (om,omni,wgp2w,stbstb) gyakorlatilag soha nem látsz kurfürst játékost.

-hp pár ezerrel több, nem számít
-rep/moniti alap sebessége ugyanannyi conq féllel lassabb cserébe viszont legnagyobb karikát teszi meg forduláskor a kurf
-Sonar ha jól csinálod az esetek többségében nem is kell mivel van körülötted 2-3 másik hajó. Én legalábbis így játszottam.
- secondary buildet rankedre szerintem felejtsük el.
- bármelyik másikkal is sebzel 100e felett

Egyszerűen nem tud semmi olyat a hajó amit mással ne tudnál jobban megcsinálni.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: DragonZ

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52658 Írta: Hipper23
Hipper23 válaszolt a következő témában: Kérdés
És csillagot vesztettem. Hát igen nehéz egy k*** if ágat rendesen leprogramozni :D


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52659 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Kérdés

bontottcsirke írta: Nem véletlen az, hogy a jobb klánokból (om,omni,wgp2w,stbstb) gyakorlatilag soha nem látsz kurfürst játékost.

-hp pár ezerrel több, nem számít
-rep/moniti alap sebessége ugyanannyi conq féllel lassabb cserébe viszont legnagyobb karikát teszi meg forduláskor a kurf
-Sonar ha jól csinálod az esetek többségében nem is kell mivel van körülötted 2-3 másik hajó. Én legalábbis így játszottam.
- secondary buildet rankedre szerintem felejtsük el.
- bármelyik másikkal is sebzel 100e felett

Egyszerűen nem tud semmi olyat a hajó amit mással ne tudnál jobban megcsinálni.


Aki nem tud vele jatszani, az ne jatszon vele, ecceru. ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52660 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kérdés
Mydgard, Bontottcsirke! Kb , mintha két Rallye világbajnok azon vitatkozna melyik az ideális ív, meg a megfelelő guminyomás egy gyorsaságin... :D :lol: :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #52661 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Kérdés
Messze van ez a vitatkozástól. Én azért szeretek az ilyenekre reagálni, mert akik olvassák a fórumot és tanácstalanok valamiben így talán több opciót láthatnak. Aztán persze mindenki eldönti, hogy kire hallgat/hallgat-e egyáltalán valakire ezekben a dolgokban. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.357 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.