Submarine

Több
3 éve 9 hónapja #64411 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Szerintem kicsit rágják az eredményt . Utána tesztszerver . És behozzák ha akarjuk ha nem .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64412 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine
Szerintem kicsit rágják az eredményt . Utána tesztszerver . És behozzák ha akarjuk ha nem .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64418 Írta: Groszfater
Groszfater válaszolt a következő témában: Submarine
Folytatnám. A múltkor a tengóról írtam, javasoltam taktikát. Most az elhárításról.... Kezdem a könnyűcirkálókkal. Én a Leandert használtam, de minden könnyűnek van ASW-je. Általában rombolóval együttműködve hatékony. A nagyobb hajókat együtt torpedóval távol lehet tartani, felváltva füstfüggönnyel védekezve. Felváltva használni a hidrót és az ASW-t... hatékony. Rombolóval fordítva dettó.
Nehézcirkálónak nincs ugyan ASW-je, de tud segíteni a hidró használatával, másrészt, ha tud, megáll a tengó fölött kvázi blokkolva. VIGYÁZAT! Előfordult, hogy a tengó fölött megálló, illetve áthaladó KEVÉS HP-val rendelkező hajót felmerüléssel pusztítja el a tengó.
Még egy tengó szempontból... Rászoktam, hogy merüléskor hangjelzést adok, mert az oda nem figyelő saját hajók is legázolnak periszkópmélységnél...
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Groszfater által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja - 3 éve 9 hónapja #64420 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Submarine

Lord írta: Nem kell flegmázni, egy radaros cirkáló segíthetne de tartani szokták a távolságot, lepusholni meg azért necces, mert fél perc alatt a harmadik tüzet rakja rád a full tűz elleni védelemmel is. Már írtam korábban, hogy ha összedolgozik a csapat akkor a smolensk nem egy op hajó, a füst sem tart örökké és egy fókusszal ki lehet szedni simán. Csak ismerjük a random csatákat és kinek mi az elsődleges célpont és mennyire összetartóak a játékosok, figyelnek és segítik egymást :D Az én taktikám, hogy kihasználom a rövid lőtávot és otthagyom a picsába, majd egy romboló betorpedózik vagy lövöm ha spottolják.

Őszintén, hány olyan alkalom volt amikor egy smolensk nem szopatta le a fél csapatot, igen sok olyan van amikor egyből kikapják de valljuk be, ha van egy smoli az ellenfélnél az nem a végén szokott kullogni amikor az xp-t adják ;)


Szerintem nincs Smolensked, mert nem írnád ezeket....
Igen, RNDzsízusz adott be nekem is 400 találatból 27 gyújtást, de az átlag 10-15 van 300 körüli talalatból, de a minap 520 ból volt 5( igen, öt) gyújtás.
De képes lepattanni DD-ről is, ezt sem emlegetik...
Ennyit erről. Radaros hajó meg olyan fókuszt kap az értelmesen játszó Smolensktól, hogy amelyiket kiradarozzák, meg is érdemli....
Conquerorral többet gyújtok , pláne találtra levetítve....
Amúgy le lett véve 100% a gyújtása, pont a sok háborgó miatt.
Sokszor a spot/foglalás/visszafoglalás,repülő lelövés miatt vannak az élen....
Na mindegy...
Sátán Sátán hátán....
Utolsó szerkesztés: 3 éve 9 hónapja Rallyefan81 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Groszfater

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 9 hónapja #64421 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Submarine
Valóban nincs smolenskem. Ezekkel a hajókkal az a helyzet, hogy ha szemben vagyunk velük akkor nagyon erősnek érezzük, amint megszerezzük már nem is annyira op mint ahogy gondoltuk. Elfogadom amit írsz, de szemben máshogy érzem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 9 hónapja #64422 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Submarine

Groszfater írta: Folytatnám. A múltkor a tengóról írtam, javasoltam taktikát. Most az elhárításról.... Kezdem a könnyűcirkálókkal. Én a Leandert használtam, de minden könnyűnek van ASW-je. Általában rombolóval együttműködve hatékony. A nagyobb hajókat együtt torpedóval távol lehet tartani, felváltva füstfüggönnyel védekezve. Felváltva használni a hidrót és az ASW-t... hatékony. Rombolóval fordítva dettó.
Nehézcirkálónak nincs ugyan ASW-je, de tud segíteni a hidró használatával, másrészt, ha tud, megáll a tengó fölött kvázi blokkolva. VIGYÁZAT! Előfordult, hogy a tengó fölött megálló, illetve áthaladó KEVÉS HP-val rendelkező hajót felmerüléssel pusztítja el a tengó.
Még egy tengó szempontból... Rászoktam, hogy merüléskor hangjelzést adok, mert az oda nem figyelő saját hajók is legázolnak periszkópmélységnél...

Ha csatahajóval vagy mit tudsz tenni ?
Mert én közel megyek hátha meguszom és nem torpedózik ki . Ha nem tud és feljön a másodlagos rendezi .
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Groszfater

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.245 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.