Összeesküvés elmélet

Több
3 éve 10 hónapja #63889 Írta: akkufuro
akkufuro válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
A research bureau-ra gondolsz akkor óvatosan úgy tudom újrahúzásnál van időkorlát is. Lehet hogy az a 1.5-2 év kivül esik rajta amennyi alatt megoldod. :) Csak szenvedsz píz meg nuku. :(
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63890 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

akkufuro írta: A research bureau-ra gondolsz akkor óvatosan úgy tudom újrahúzásnál van időkorlát is. Lehet hogy az a 1.5-2 év kivül esik rajta amennyi alatt megoldod. :) Csak szenvedsz píz meg nuku. :(

Az nem baj legalább addig sem keserítem a kolégák játékát magas szinten .
És talán a wg is élvezetes meccseket szervez alsó tartományban .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63914 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Ingyenesen szerezhető cuccokkal sokan túl gyorsan érnek el t10-ig ami eredményezi, hogy a tierenkénti játékosállomány tudásszintje elégé csökken időről időre.
És a 29 meccses ágkihúzást hozta fel példának, neki, nagyon jó meccsekkel, DE sok szorzóval neki kb annyi kihúzni egy ágat, de flambass azért sokkal jobb, mint azok akik t10-ben beállna kegy sziget mellé full hp-san, nem csinálnak semmit, de a mellettük levő meghal, majd bukják a mecccset és az xp szerint hátsó helyeken kullognak.
Ha innen nézzük ez tényleg nagy gond, régebben elég lassú volt a tierugrás, creditkeresés, stb.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Shardik4

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 10 hónapja #63961 Írta: Shardik4
Shardik4 válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Srácok véletlen gyakorló töltényre álítottam a hajómat . Hogy lehet olyat betöltetni ami sebez ?
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63962 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet

Shardik4 írta: Srácok véletlen gyakorló töltényre álítottam a hajómat . Hogy lehet olyat betöltetni ami sebez ?


:cheer: :cheer: :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Lord
  • Látogató
  • Látogató
3 éve 10 hónapja #63964 Írta: Lord
Lord válaszolt a következő témában: Összeesküvés elmélet
Csatahajónál majdnem mindig AP, kivéve ha szemben vagy szögelve van a másik hajó, esetleg romolót lősz vagy conqueror-al mész (thunderernél is éri). Cirkálónál HE, kivéve ha tökéletes broadside-ban állnak neked vagy sztálingráddal mész. Rombolónál majdnem mindig HE (ha egy smoli vagy mino közel van hozzád szintén broadsideban akkor azt egy rombolóval is tudod citázni). Olasz SAP lövedékkel meg mindig a felépítményt, AP-al ha broadside van ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.256 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.