Jelenleg 72 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok 4 hónapja 4 napja #57242

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 368
ledgeri beküldte:
Ezért nem éri meg a duplikátumokat felhasználni azelőtt, mielőtt biztosan van annyi, hogy a fennmaradókat lefedje!

Nem is használtam fel, de a mai kétkompenzációssal már felhasználhatom, mert pont kijön.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok 3 hónapja 4 hete #57389

• Myrsky [MAHAT]
  • Myrsky profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 115
Nagy nehezen de a végére csak befutott a PEF a kikötőbe, plusz meglett a BelleEpoque gyűjtemény is.
A kampányhoz viszont már nem volt kedvem/időm, így csak a Hatsuharut gyűjtöttem be, Dallas-on kívül amúgy is ki volt már fejlesztve/megvan mindegyik.

Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok 3 hónapja 4 hete #57392

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 60
Myrsky beküldte:
Nagy nehezen de a végére csak befutott a PEF a kikötőbe, plusz meglett a BelleEpoque gyűjtemény is.
A kampányhoz viszont már nem volt kedvem/időm, így csak a Hatsuharut gyűjtöttem be, Dallas-on kívül amúgy is ki volt már fejlesztve/megvan mindegyik.
Ha van erőd és időd, akkor inkább a 2019 Acélos PEF kampányra hajtsál rá. (Szerintem a sok lehetőség közül ez ér most a legtöbbet.)
Utolsó szerkesztés: 3 hónapja 4 hete Írta: hadtjuk.

Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok 3 hónapja 4 hete #57397

• Myrsky [MAHAT]
  • Myrsky profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 115
Az már 24.-én véget ért, nekem meg 26.-án lett meg a PEF, szóval azt már előre láttam, hogy bukni fogom, bármennyire is jól jött volna. Igazából a PEF is csak azért lett meg, mert eltolták 1 héttel a patch-et, és meghosszabbították a küldetést.

Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok 3 hónapja 4 hete #57399

• hadtjuk
  • hadtjuk profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 60
Myrsky beküldte:
Az már 24.-én véget ért, nekem meg 26.-án lett meg a PEF, szóval azt már előre láttam, hogy bukni fogom, bármennyire is jól jött volna. Igazából a PEF is csak azért lett meg, mert eltolták 1 héttel a patch-et, és meghosszabbították a küldetést.
Bocs ezt nem tudtam. További jó hajózást.
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások