Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
5 éve 3 hónapja #56794 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

llw99 írta: Nálam ma:
1 csata: Musashi-val: 1.2 millió kredit
3 csata: 2 Krohnstadt+1 Moskva: 2.4 millió kredit
2 csata: Missouri: 2.1 millió kredit


:ohmy: Az szép!! Grat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56795 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

llw99 írta: Nálam ma:
1 csata: Musashi-val: 1.2 millió kredit
3 csata: 2 Krohnstadt+1 Moskva: 2.4 millió kredit
2 csata: Missouri: 2.1 millió kredit


Ilyenkor esz a méreg, hogy lemaradtam a Missouriról...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56797 Írta: llw99
llw99 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

hadtjuk írta:

llw99 írta: Nálam ma:
1 csata: Musashi-val: 1.2 millió kredit
3 csata: 2 Krohnstadt+1 Moskva: 2.4 millió kredit
2 csata: Missouri: 2.1 millió kredit


Ilyenkor esz a méreg, hogy lemaradtam a Missouriról...


Na erre mondom a Missi-s történetemet: mondom magamnak "szar" amerikaik nem kellenek főleg prémiumnak, de azután játszottam velük, egy-két hajójukat kifejezetten megkedveltem.
Yamato, GK, Conq mellé minek Montana? NC-vel szenvedtem annó, de 2 menetben végül kifejlesztettem a Iowa-t és kifejezetten megkedveltem az NC után. Meglett a Monti, hát felülvizsgáltam a minek a Monti a Yama+GK+Conq mellé, mert bár ezt a "nagy" hármast szeretem más-másért, de a Monti egy állat, ajánlom mindenkinek őt is. Karácsonykor annyi láda, konténer, stb adott az általunk sokszor és sokat szidott WG, persze ebben a játékban ilyen téren szerintem szavunk se lehet, mert ki van nyalva ilyen téren a hátsónk. :)
Lényeg most november+devemberben kapott dolgok: prémiumnapok, sok-sok szén+acél (kampányok után még kellene 3000 a Stalingrádhoz... :) ) (telhetetlen fejem... :) ) dublon, szuperkonténerekből esett az Ashitaka+Perth.
Na mondom ezért a sok cuccért januárban kapnak egy Mega dobozos 5-ös csomagot, hogy éhen ne haljanak...
Kicsit annó sajnáltam, hogy a Missi-t kihagytam free XP-ből amíg bent volt a játékban, Krohnstadt-ot vettem meg, illetve Nelson-t, szénből kuponnal pedig a Yama testvérhajóját a Musashi-t.
Bontom a vásárolt 5-ös Mega dobozokat, elsőre szuperkonténer. Kinyitom, na mi van benne?
Missouri csatahajó. Így lett nekem a lekésett, de végül óhajtott 9-es amerikai csatahajóm.
Bár nem akarom, hogy még ettől is jobban egyen a méreg...
:)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56799 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok
Én anno lemaradtam róla, 100k free kellett volna, de valahogy nem vonzanak az amcsi BB-k. Megvan a Montana legendary modullal, mert előző CW szezonban azt vittem elsődlegesen, de azok az ágyúk..

Most jól jönne valóban az ilyen küldikhez, na mindegy. Legalább cw küldiből megszereztem az 1 hónap prémet, így van egy kis helpem :silly: .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56800 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

llw99 írta:
Na mondom ezért a sok cuccért januárban kapnak egy Mega dobozos 5-ös csomagot, hogy éhen ne haljanak...
Kicsit annó sajnáltam, hogy a Missi-t kihagytam free XP-ből amíg bent volt a játékban, Krohnstadt-ot vettem meg, illetve Nelson-t, szénből kuponnal pedig a Yama testvérhajóját a Musashi-t.
Bontom a vásárolt 5-ös Mega dobozokat, elsőre szuperkonténer. Kinyitom, na mi van benne?
Missouri csatahajó. Így lett nekem a lekésett, de végül óhajtott 9-es amerikai csatahajóm.
Bár nem akarom, hogy még ettől is jobban egyen a méreg...
:)


Na ezt nem kellett volna...
Most lilul :sick: a fejem, és nem fogom kibírni, hogy ne vegyek szuperkonténert... :S
Pedig hogy megfogadtam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56801 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

hadtjuk írta:

llw99 írta:
Na mondom ezért a sok cuccért januárban kapnak egy Mega dobozos 5-ös csomagot, hogy éhen ne haljanak...
Kicsit annó sajnáltam, hogy a Missi-t kihagytam free XP-ből amíg bent volt a játékban, Krohnstadt-ot vettem meg, illetve Nelson-t, szénből kuponnal pedig a Yama testvérhajóját a Musashi-t.
Bontom a vásárolt 5-ös Mega dobozokat, elsőre szuperkonténer. Kinyitom, na mi van benne?
Missouri csatahajó. Így lett nekem a lekésett, de végül óhajtott 9-es amerikai csatahajóm.
Bár nem akarom, hogy még ettől is jobban egyen a méreg...
:)


Na ezt nem kellett volna...
Most lilul :sick: a fejem, és nem fogom kibírni, hogy ne vegyek szuperkonténert... :S
Pedig hogy megfogadtam...


Beépített WG ügynök. Rávett, hogy vásárolj. :P :cheer: :lol:
Pedig nem is Dasha/Alena... :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.292 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.