Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
5 éve 11 hónapja #52823 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Gyűjtemények csatolva a topikba, mert általában párban járnak, es nem találtam, nem emlékszem, hogy lett volna-e külön topik neki. ( inkább ide, mint a ládásba, vagy nem? )


Most a pt miatt érdekes konklúzióra jutottam, tudtam is talán már, csak most tisztult ki végleg. (Kb 7-8 csatából esik ott 100 láda, aminek a java az a gyűjtögetős cucchoz kapcsolódik. Igy most szembetűnt)
Ha valaki gyűjtöget -és nincs priorizált al-cél- akkor nagyon nem éri meg idő elött beváltani az összegyűlt duplikátumokat, hamarabb, mint ahogy a pont utolsóért a pont utolsó d.-t Fejben a formulát még építem..., de nagyon az érződik, hogy beváltási aránytól független a dulikátum kevesebbet ér. Valaki találkozott már képlettel ezügyben, vagy belső motivációm függvényében nekem lesz a feladatom megkreálni ;) ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52825 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok és gyűjtemények / Campaigns & Collectables
sztem mindegy h 12000 v 14000 az ára... :silly: Amugy nem hiszem h legyen különbség. Beváltani meg akkortól lehet, amikor már le tudod zárni a duplikátumumokkal a témát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #52885 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok és gyűjtemények / Campaigns & Collectables
Ennyi idő kellett, hogy meglegyen a Yamamoto küldisorből az amikor DD-vel kell 1,5 mill potentialt szerezni... Hát csak meg lett..



A következő felhasználók mondtak köszönetet: llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56376 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Kampányok és gyűjtemények / Campaigns & Collectables
Mighty Prinz kampány letudva.

Érdekes volt hogy számomra mennyire egyenlőtlenre sikerült a kampány nehézsége. Fő problémát azok a fajta feladatok okozták, ahol meg volt kötve a hajó típusa.

T6-os Hatsuharuval kellett random vagy rankedben 60.000 sebzést okozni. Mivel nem vagyok nagy rombolós, így kellett hozzá jó pár csata mire kb 10-20k-nként meglett.
T6-os Nürnberggel az 5 kill nem volt probléma, 3-4 meccs alatt az is meglett.
A 60 darab modul pusztítás cirkálóval már macerásabb volt, de mivel együtt ment a fentivel, meglett az is majdnem ugyanannyi csata alatt.
T6-os Icarussal spotolj 6 hajót az a vicc kategória volt. Két meccs kellett hozzá, de a legkönnyebb feladat ez volt, pláne rombolóval.
Ahogy az 1 db Dev Strike összeszedése is, Icarussal sima ügy.
T6-os Dallassal 120 szalag sem volt akkor kaland, 3 meccs volt talán.
Ellenben a 180k sebzés cirkálókra vagy csatahajókra már nehezebb lett volna, de szerencsére T6-T10 között lehetett megcsinálni, így persze T10-ben, Montanaval meglett 2 meccs alatt.
Viszont számomra az egyik legszívatósabb az a T6-os Normadie-val top 4-ben kellett lenni és még győzni is. Nyolc meccs volt mire összejött. Vagy elbénáztam és top 6 fölé nem kerültem mikor nyertünk, vagy top 1 voltam de buktuk.

Ezek miatt összességében eléggé felemás nehézségűre sikerült a kampány, viszont nem volt rossz, hogy újabb T6-os hajókhoz lehetett így hozzájutni, és nem kellett felszintezni magunkat az adott ágon.
Ha egy hajó megvolt már a kikötőben, akkor a credit értékét kaptam meg, és a festést hozzá. Mivel azonban a kampányban nincsenek további akadályok, aki amint megkapja/vásárolja a PEF-et az akár azonnal is végignyomhatja, így teljesíthető 1-2 nap alatt az egész ha mással nem igen foglalkozik mellette. Mivel én azonban még a havat is takarítottam a hajóimról, nekem elhúzódott kissé, hiszen csak a PEF első fejezete után álltam neki kifejezetten.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz, llw99

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • JohnBrawn
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56378 Írta: JohnBrawn
JohnBrawn válaszolt a következő témában: Kampányok és gyűjtemények / Campaigns & Collectables
Ez most Komoly hogy az első feladatot csak a PEF el lehet teljesíteni.Azaz akinek nincs meg akkor ezt kampányt el is felejtheti :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56379 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok és gyűjtemények / Campaigns & Collectables

JohnBrawn írta: Ez most Komoly hogy az első feladatot csak a PEF el lehet teljesíteni.Azaz akinek nincs meg akkor ezt kampányt el is felejtheti :evil:


Igen és nem.
Ha meg lesz a küldetésből a PEF , akkor neki lehet állni.
Igazából néhány rendes 6-os hajót kapsz , néhány prémiumnapot, zászlót, festést és a végén egy speciális festést a PEF-re.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.352 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.