Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
7 éve 3 hónapja #29715 Írta: Szete58
Szete58 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Magával a „lopja a frag-et” megközelítéssel nem értek egyet Gaius... ettől függetlenül azt cselekszel, amit akarsz, de mielőtt bárki is rászokna erre a hozzáállásra, javasolom végiggondolni: ez a játék még mindig csak béta, de az öt rózsaszínből már eljutott a nyolcig, s vélelmezem: előbb-utóbb jönnek az 1-2-3-sokórás banok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29729 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Szete58 írta: Magával a „lopja a frag-et” megközelítéssel nem értek egyet Gaius... ettől függetlenül azt cselekszel, amit akarsz, de mielőtt bárki is rászokna erre a hozzáállásra, javasolom végiggondolni: ez a játék még mindig csak béta, de az öt rózsaszínből már eljutott a nyolcig, s vélelmezem: előbb-utóbb jönnek az 1-2-3-sokórás banok...


Akkorát nem lövünk :silly: éppen csak érezze a törődést, sajna a rózsaszín általában csak az miatt van, ha valamelyik okos belefordul a torpedómba, amit igyekszem körültekintően indítani, de az emberi tényező .... kiszámíthatatlan.

Szete bátyja, elmondok egy esetet .. még a wot-ban történt. Tank ászt szereztem, E50-es tankkal (itt nem az 5 kilőtt tankra gondolok, hanem a játékos teljesítményre). De csak két kilövésem lett, mert egy játékos társam nem csinált más, csak mellettem jött, és kilőtt előlem 3 olyan tankot, amit én harcoltam le, nem segített, csak várt. Az utolsó ellenfélnél, mind a saját csapatom, mind az ellenfél az illetőt szidta, de nem zavarta, jött utánam kitartóan, Kilőttem a láncát, majd beálltam elé. Az utolsó tankot is legyőztem, a frag tolvaj dühében engem lőtt. De túl késő volt. Tisztában vagyok vele, hogy játék, de mint minden játék, ez is bizonyos játékszabályokra épül. Mikor megküzdesz valamiért, és valaki elveszi előled tudatosan, a háttérben lapulva ... szóval azt nem tartom egyenes jellemű dolognak. Persze az más, ha 2-3 hajó küzd ugyanazzal a céllal, ott tiszta. De a hátul settenkedő, frag tolvaj játékosokat nem szeretem.....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29796 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Nézegettem a küldiket a kampányban, mennyire érdemes elkezdeni a prém fubuki-classos részét? Ugye csak 2 küldit lehet elfogadni normál accounttal (a prémmel való 3 se tűnik soknak), most a sima résznél komótosan a 3. résznél vagyok, de 1-2 küldetést még nem csináltam meg a 1-2 részekből.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29808 Írta: djoci77
djoci77 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Sziasztok.

Ezek a küldetések milyen idö közönként friisülnek ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29809 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
sztem ezek nem fognak változni, ahogy a wotban is pl vagy 2 éve megy már az extra tankokra a küldetéscsomag

Grievous, miért ne lenne érdemes elkezdeni? ;) Már csak a küldik részjutalmaiért is...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: djoci77

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #29810 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Szinte semmit se kell csinálni, és dölnek befelé a cuccok!
Tegnap kezdtem őket és legalább 100 zászlóval vagyok gazdagabb, összeségében! :woohoo:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.