Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hónapja #49153 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Szvsz..japánnal laikusként(mint én) könnyebb,mint az amcsival.Japó-lopakodó orvvadász.amcsi gunboat.
A másik,hogy bármivel meg lehet csinálni,ha annyira perfekt vagy azzal a hajóval.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49154 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Grievous írta: Amúgy milyen konténert adnak a 2. kampány küldetései? Látom, hogy konténer a reward, de nem nagyon jellemzi azokat a rendszer, jó szokásához híven.

Olyan gyűjtőset, mint a másik! Szóval Collection-be illőt! (Bár ez az infó 99%-os, mert 1-2-őt láttam csak, még nem nyitottam egyet sem, és a missziófelvételekkel foglalkoztam többségében B) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49155 Írta: bhaalhun
bhaalhun válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Igen, olyat ad, mint a másik, 2 item + random vmi (nekem 25 zászló volt benne, ami nem special).

Én azt nem tudom, hogy ha megvan a DoY (tegnap sikerült), akkor érdemes-e kifullozni a kampányokat, ad-e valami extra jutalmat. Nekem a kollekció már megvolt, az itemek helyett 2x15000! :( kreditet kaptam +a 25 normál random zászlót. Nem biztos, hogy megéri nekem pl. a 90K-s torpedóssal küszködnöm, ugyanis nagyon gyenge és amatőr vagyok dd-vel. Nincs is csak egy pár csatás Gallantom, illetve a Leander, amivel még próbálkozhatnék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja - 6 éve 3 hónapja #49157 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

ledgeri írta: Picit megtoltam ezt a két napot... Volt egy kát jó köröm (ennyiből pláne....)





99 csata kb 20 óra? Szép.. B) :lol:
Azért ettél is? :silly:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49159 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Rallyefan81 írta:

ledgeri írta: Picit megtoltam ezt a két napot... Volt egy kát jó köröm (ennyiből pláne....)





99 csata kb 20 óra? Szép.. B) :lol:
Azért ettél is? :silly:

Jaja látszódnak a szünetek, meg az idők is, persze volt csata vége előtti kihalás is, különösen a végén, mert akkor jöttek a "Win, and", és "Survive, and" missziók, amik persze pont akkor nem jöttek össze... addig meg voltak dögivel, amikor csak farmolni kellett...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #49160 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
4 óra alatt végül meglett a 45k xp, atyám, csodás volt, mert chapayevnél összeomlott a game, és hagytam a francba, de TERMÉSZETESEN nyertünk, így oda volt a szorzója, Iowa-val meg csoda, ha 40k-t összelövök és úgy nyerünk...



mentem 2 kört coopban, mert hétfői vizsgára kéne tanulni, majd holnap délelőtt wowsozok egy keveset, csak a prém lejár és jó lenne ha aktív lenne mindegyik küldi. De ahogy nézem gondjaim lennének a kampány utolsó részeinél, annak fogok örülni, ha fushunig eljutok...


Bhaalhun: csak a medál ikon lesz másabb, ha kész az egész. (ott ahol van a többi, vagyis first blood és társai), legalábbis tavaly ez volt ilt többi kampánynál úgy van
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: bhaalhun

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.253 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.