Kampányok, gyűjtemények, frissítéseken átívelő küldisorok

Több
6 éve 3 hete #51374 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Reggel ránéztem, és csak az alküldetéseknél van kikötés: Aigle(4*-os küldi)/T8+franciaBB(3*-os küldi)/T6+Francia hajós(2*-os küldi), a végső küldetéseknél nem. Tehát elvileg bárki meg tudja csinálni csak lassabban, mert minden szakaszban van T5+-os bármilyen nemzetes küldi, igaz az csak 1 csillagot hoz, és 6 csillag kell.

Még jó, hogy kidobta Normandie-t a ládákból, illetve az újévi sorozatban összeszedtem a LaGaliassoniere-t :) Aigle maratonnal meg nem töröm magamat, sajna nem tudtam minden másnap/harmadnap játszani, és ez a jövő héttől megint így lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51506 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Kicsit túlzásnak érzem én ezt az 1800+1500 "ribbon"-t, ráadásul kétszer (ha nincs Aigle és VIII+ francia BB) :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51507 Írta: Myrsky
Myrsky válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Tény, hoyg nem keveset kell puffogtatni érte, de nekem legalább abban segít, hogy jobban játsszak CA-val mint eddig (LaGal-al egész gyorsan gyűlnek azok a ribbonok, úgy 100-120/csata átlagom van vele).

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51508 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

Myrsky írta: Tény, hoyg nem keveset kell puffogtatni érte, de nekem legalább abban segít, hogy jobban játsszak CA-val mint eddig (LaGal-al egész gyorsan gyűlnek azok a ribbonok, úgy 100-120/csata átlagom van vele).


Fiji, Edinburgh nekem jobban feküdne, de azok meg ugye nem számítanak bele a két csillagosba... :angry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51511 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns
Ezért jó, ha idáig az összes DD küldi megvolt: Még 4 van hátra, ha jól csináltad, teljesítésükkor lesz még 2 hét a kampányból. A DD 3 csillagot ad, és mindegyik másikba beleszámít (kivéve BBs), és ha nincs meg a kellő BB, az elért ládákból még az is eshet!

Planning Gens., Planning!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hete #51512 Írta: SirHiggins
SirHiggins válaszolt a következő témában: Kampányok / Campaigns

ledgeri írta: Ezért jó, ha idáig az összes DD küldi megvolt: Még 4 van hátra, ha jól csináltad, teljesítésükkor lesz még 2 hét a kampányból. A DD 3 csillagot ad, és mindegyik másikba beleszámít (kivéve BBs), és ha nincs meg a kellő BB, az elért ládákból még az is eshet!

Planning Gens., Planning!


Minősíthetetlenül béna vagyok DD-vel :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.304 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.