Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

Több
5 éve 3 hónapja #56185 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

leopardusz írta: Az szép :woohoo: :woohoo: :lol:
Pedig ugy is megoldhatták volna, hogy egy szakaszba, esetleg egy oldalon csak egy SteelRat kerülhet...


Ez sem rossz megoldás, és ez megoldotta volna a végtelen fogyócikk kérdést is, ami a megjelenése óta "kihasználható".

Remélhetőleg ebből megfelelő következtetést von le a WG és nem azt, hogy nincs szükség support/healer hajóra egy ilyen jellegű játékmódban.

Más kérdés hogy a TB a Battleroyale mód tesztje volt, kimondva/kimondatlanul, így könnyen lehet hogy balance meg finomhangolás, esetleg átgondolás helyett a TB-ben megismert hajók és fogyócikkek nem kerülnek be majd a "végleges" TB jellegű játékmódba, hanem csak egy sima BR mód lesz. Ami nagy kár lenne, hiszen egészen jó csapatmunkát össze lehetett hozni, de gyakran a saját csapattársak meggyőzése nagyobb meló volt, mint az ellenfél elsüllyesztése.
Érdekes lenne egy olyan mód, ahol a TB-ben megismert fogyócikkek egy része visszatérne. Csapat heal, aoe heal, célzás pontosítás, szórásnövelés talán még nem bonyolítaná meg annyira, mint a shield, 180fokos fordulás és a gyógyítólövések.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56187 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hja, és máris ott vagyunk a Dotánál v Leage of Legendsnél, csak hajókkal... :D Aztán jöhetnek majd a creepek is... :silly:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja leopardusz által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56188 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
LOL, volt ilyen? :D Én Steel Rattel nem sok kört mentem, vagyis egész TB-t szinte kihagytam, csak most álltam neki, amint jött egy kis "kedv csináló", amiből csak a 3 ládát tudtam megszerezni :D (nincs az az isten, hogy 100milla dolgokat megcsináljam elsőként). Kell még 10 win Rasputinhoz, holnap v utána meg kellene lennie, ha nem kapok szívatást winrate szempontjából Xd (ami miatt hagytam alapból az egészet az elején még)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56189 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták

leopardusz írta: Hja, és máris ott vagyunk a Dotánál v Leage of Legendsnél, csak hajókkal... :D Aztán jöhetnek majd a creepek is... :silly:



Meg a teljesen felborult MM....
Nincs az az Isten, aki még ezt is bele tudná venni balanszoláskor. És így is egyre több a 12:1, stb csata....
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Rallyefan81 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56191 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Hát ja, a játékmechanikai kiskaput nem az azt kihasználó csinálta, hanem a mechanika készítője...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja - 5 éve 3 hónapja #56192 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Szcenárió, forgatókönyv szerű csaták
Amúgy a dupla steel rathoz megjegyzésként:



Ez mennyivel "jobb"? Természetesen bukó volt a meccs
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 3 hónapja Grievous által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.330 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.