Project R

Több
8 éve 2 hónapja #14662 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: Project R
A lényeg biztosan nem ment át a mondandómban. Nem okoz élvezetet menni rombolóval. Mindegy, hogy premium, vagy nem. Egyszerűen nem kedvelem azt az állatfajtát.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #14663 Írta: Andrej72
Andrej72 válaszolt a következő témában: Project R
"hogy békésen vitorlázó japán rombolókra ráhozzák a frászt"

Egyik mostani csatában volt egy vicces jelenet. Szemlélőként néztem, mert már meghaltam. Egy Izyaslav vadászott a New Yorkunkra, és kilőtt vagy 4 sorozat torpedót, de azok valahogy a New York segge előtt mindig behaltak. Közben a társak meg szarrá lőtték az Izat. :woohoo:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Andrej72 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #14664 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Project R

BigaC írta:

Trucker39 írta: Összesen egy csatát mentem vele, de az elég is volt. A rombolók nem nekem lettek kitalálva.


azért nem rossz, legalábbis nekem a szovjet rombolók után felüdülés volt. :)
azok csak arra jók, hogy békésen vitorlázó japán rombolókra ráhozzák a frászt :)


Egy ideig még szokni kell ezt a csónakot, de azért van benne fantázia. Kicsit papír, de a japán rombolóknak ezt elnézzük. Az első menetben oldalba kaptam 3! torpedóval egy Ognevoi-t, az meg vígan továbbúszott olyan 15% HP-val. Nnnna ekkor egy kicsit aggódni kezdtem :) Hát ez van ha véletlenszerű a kiosztott sebzés, szó szerint ezt dobta a gép...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14669 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Project R

tmage írta: Az első menetben oldalba kaptam 3! torpedóval egy Ognevoi-t, az meg vígan továbbúszott olyan 15% HP-val. Nnnna ekkor egy kicsit aggódni kezdtem :) Hát ez van ha véletlenszerű a kiosztott sebzés, szó szerint ezt dobta a gép...


ez tényleg fura, elég jók a torpedói ahogy eddig tapasztaltam, 3 találat egy cirkálót is kiüt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • tmage
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #14679 Írta: tmage
tmage válaszolt a következő témában: Project R

BigaC írta:

tmage írta: Az első menetben oldalba kaptam 3! torpedóval egy Ognevoi-t, az meg vígan továbbúszott olyan 15% HP-val. Nnnna ekkor egy kicsit aggódni kezdtem :) Hát ez van ha véletlenszerű a kiosztott sebzés, szó szerint ezt dobta a gép...


ez tényleg fura, elég jók a torpedói ahogy eddig tapasztaltam, 3 találat egy cirkálót is kiüt...


Na képzelheted, én hogy néztem...

Egy sziget mögött befordulva futottam össze az Ognevoi-jal (nem volt meglepetés hogy épp ott van és foglal, mert előtte egy cirkálónk spot-olta) Elég közel volt, és amikor láttam hogy nem vált irányt a torpedóindításaim (2x2 ment) után, már előre vigyorogtam, hogy ennek most reszeltek.

Viharos sebességgel tűnt el mosoly a képemről amikor a 3 találat után még mindig úszott (noha erősen lesebezve) Japán rombolóval ilyen közel úszkálni egy oroszhoz rossz ómen :)

De aztán mázlim volt (vagy az orosz kapitánya volt ügyetlen) mert ő csobbant végülis...

A torpedók sebzése egy minimum és maximum érték között változhat véletlenszerűen, és az adott helyzetben én valószínűleg egy szerencsétlen "kockadobást" fogtam ki. Nem ez volt az első és tartok tőle, hogy nem is az utolsó.

Ezután összefutottam (na jó ez túlzás, mert kb, a torpedóhatótáv szélén volt) egy Omaha-val. Ott is volt 3 találatom. A 6 találat valamivel 28E HP feletti értéket sebzett. Ez elég ócskának számít, de bizakodó vagyok. Ahogy az öregek mondják: "Nem eshet minden nap!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #14681 Írta: BigaC
BigaC válaszolt a következő témában: Project R
megint mentem egy elfogadhatót, kicsit azért tuningoltam az ágyú forgatásán, mert bár itt a torpedók a fő erősség, de béna kacsának éreztem magam párszor ellenséges rombolóval szemben. most jobb a forgatás és a töltés is (a torpedó töltés volt az első persze), úgyhogy a mostani 2 killből 1 löveggel történt. (azért a 4x120mm löveg nem olyan rossz, hiába jobbak pl. az Ognevoy 130-asai, csak 2 tornya van, és azok bizony elég hamar lestrapálódnak)



Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.