KARMA Dühöngő

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #13643 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
nem tudom menyire látszik de az ott egy 9-es ,máshol irtam amig pinkben tündököltem kettöt is kaptam.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13646 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Karma a szemszögemből:

A nevem melletti szám azt jelzi, akik véleményezték eddigi játékomat, mennyire értékelem a hozzáállásukat.

A válaszom: egy NULLA az összes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13673 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő

Fujipapa írta: A mai nap megéltem a pofátlanság netovábbját! Hihetetlen milyen gyökér emberek vannak.

Délután hazaérkezvén gondoltam nyomok egy jó kis csatát TIR5-ben. Választott hajóm a Königsberg volt és jól neki is kezdtem a játéknak. Az ellennél volt egy csapatban játszó 3as fogat. Mindegyik játékos St. Louis al jött. Nekik is álltam mint cigány a krumplinak, egymás után mentek a levesbe.
(Köztünk szólva kurva bénák voltak!) A második killem útán természetesen már ment is az anyukám tanult szakmájának a találgatása, meg az hogy mit is csináljak a női családtagjaimmal villanyoltás után. Rendben! Ezt már megszoktam, igazából fel se veszem és csak mosolygok rajta. Tudom ez sajnos benne van a játékban. Ezt elfogadom, nem vagyunk egyformák!)

De az igazi meglepetés a játék végén ért, mikor ezek az "semmi emberek" jól kiszavaztak, így az eddigiekben kin keservesen összelövöldözött 4 karma pontom 1-re redukálódott!

Igazából most jön az egy millió dolláros kérdés!

Mit is lehet ilyenkor csinálni??!


Akkor azt is fogadd el, hogy sok dolog van a játékban aminek aztán végképp nincs értelme, mert nem működik pl. a szóban forgó eset kapcsán pont a "karma" dolog. Szóval tojjál az egészre nagy ívben és ne nézegesd a karmádat! ;)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja geotigris9 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #13674 Írta: stevedoki
stevedoki válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
A karmára nem szabad adni. Játszol hordozóval és/vagy rombolóval? Örülj, hogy nem lehet minuszos a karmád... :evil: Saját hajód HP-ja legyen meg lehetőleg sebzésben, és igyekezz hasznosan játszani a csapat szempontjából. Nem mindig jön össze persze, de ennyi. Az eredmény nem marad el.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja stevedoki által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #13681 Írta: geotigris9
geotigris9 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Kis valós hipotézis még a karmához:

Meg általában a csatahajós játékosoknak nagyobb a karmájuk ami abból fakad, hogy nekik a legnagyobb a HP-juk, amiből az következik, hogy nekik a legnagyobb a túlélési képességük, amiből az következik, hogy ők maradnak a végére általában utolsó hajók között, amiből az következik sok esetben nekik van lehetőségük lehoznia csatát a végén, amiből az következik ők zsebelik be a legtöbb elismerést pozitív re portot is, amiből az következik, hogy általánosságban nekik lehet a legnagyobb a karmájuk ez végett... :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #13683 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: KARMA Dühöngő
Hát ez igy nem teljesen igaz.Én a pontokat olyankor kaptam amikor jol teljesitettem a csatába már amiröl tudom mikor kaptam.Mellékesem a csatahajo látszik a legmesszebröl,mindenki öt lövi ha teheti mer köbyü célpot a nagy ha 1 perc alatt eltünhet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.305 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.