Csapat csaták / Team Battle

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #13344 Írta: ledgeri
Csapat csaták / Team Battle téma létrehozva ledgeri által
Teszt szeró alapján ez a Csapat-ssata nagyon igéretes, TS-sel, jó kommunikációval egy random ellennek nincs esélye... Jó lesz ez! Ajánlom próbálni ha valakinek van helye... Picit bonyolult elsőre de egyszerű alapból:


Alapszabályok:

Felállás: 10 ember egy csapatban, de 7V7 játékmenet, 1 hordozó, 2 BB, többi szabad.

Tagok:
-Passzív bekerülés: Team Battle mód > Battle gomb (Ekkor szabad játékos leszel, és te lehetsz a szabad-helyes csapatok kiegészítője. Alapból külső kör)
[Passzív bekerülés esetén csata után (ez még nem tiszta, hogy mi alapján) a csapatban maradhatsz, amíg próbáltam páran maradtak, páran nem...]
VAGY
-Aktív bekerülés: Listáztatod magad, mint divizióra -meghívhat aki pótlná a csapatát. ( bejutás talán Belső körbe is, de a Külső biztosabb)
VAGY
- Barát meghív ( talán egyből belsőbe ekkor..)

Csapattagság:

-Külső kör, Zöld nevek: a játékmeneted végéig, a csapatot abban a játékmenetben támogatod. (utána talán vége nem próbáltam- jutottam be csak ennyire egy csapatba...).
-Belső kör Narancs ikon: Ha jól játszol vagy barátja vagy a csapatkapitánynak akkor a belső körbe jutsz csapaton belül. Ekkor az aktuális csapat megjelenik a Profil fülon . Ha ebben maradva -belső kör- lépsz ki a játékból vagy más módba, akkor a csapaton belül lesz foglalva neked egy hely. A helyet át lehet engedni ha épp "túljelentkezés van... , de a csapat megmarad. De persze teljesen ki is lehet lépni a csapatból...

Ha van széked egy csapatban, bárki aki a csapat tagja, és abba belépve játékot indít automatikusan meghív ha online vagy, és vica versa.

Csapatkapitányként:

Az első csapat létrehozása ezüstért van, a többi aranyért (csak nem tudom, hogy ha az első olyan amibe meghívott vagy, akkor az itt is elsőnek számít-e...). Elnevezni ingyen, átnevezni megint fizetettség ellenében lehet.
A külső körbe rakhat -a fentiek szerint- a MM embert, lehet a a listázott jelentkezők közül hívni, mint divizióba, vagy barátlistáról. Külsőből belsőbe a csapatkapitány hívhat be, de gondolom a tagok is promotálhatnak.

Játékindítás:
Ha egy csapattag belép a csapatba, és egyéb csapattagok is online vannak, akkor ő meghív mindenkit, és ő lesz a host, szóval nála lesz a "BATTLE" gomb, a többiek csak Ready-k lehetne. Érdekes, és jó újítás:
15 perces visszaszámláló került be indítás előttre, és látható, hogy a csapattagok közül (külső, belső) ki nem volt ready, vissza lehet vonni az indítást ha arról volna szó... + ha valaki a MM alatt érkezik ready-ként be a játékba akkor a csapatba kerül!

Játszhatóság: limitálva az esti órákra a rászervezhetőség végett (18:00 - 23:00 CET)

(ennyi ami KB összegyűlt)
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: PzPuma, AtuqShaman, Kitakami, Gizmo

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13350 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Csapat csaták / Team Battle
Köszi a infót ! :) erre vártam, sajnos én nem tudom letölteni a tesztet..
Hajó tier megkötés nincs ? (azaz csak pl tier6 v 8 hajók ?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #13403 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Csapat csaták / Team Battle
A MM fog dönteni a csapatokról, de a hajók tiere csapaton belül nem megszabott, csak az osztály összetétele.

T6 ig minden kifejlesztlse 1 xp. utána meg normál... így feljebbi dolgokról nem tudok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja - 8 éve 1 hónapja #14014 Írta: Benign_Wolf33
Benign_Wolf33 válaszolt a következő témában: Csapat csaták / Team Battle
Írjatok már rám teszt szerón, ha akartok team battlezni velem! Ledgerivel múltkor tök poén volt. Ugyan ez az accont nevem.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 1 hónapja Benign_Wolf33 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ledgeri

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 1 hónapja #14207 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Csapat csaták / Team Battle
Hivatalos videó az első HSz-ben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • ktomi
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 1 hónapja #14209 Írta: ktomi
ktomi válaszolt a következő témában: Csapat csaták / Team Battle
Lehet, hogy nem ide kellene irnom, de a tesztszerver mukodik, mert nem tudok bejelentkezni. Accountom van, es regisztralva is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.268 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.