Karma müködése

Több
8 éve 3 hónapja #10293 Írta: Fujipapa
Karma müködése téma létrehozva Fujipapa által
Sziasztok!
Azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy itt jól kiművelődjünk a játékban lévő KARMA működéséről.

Mert igazából semmilyen elképzelésem sincsen, hogy ez hogyan is működik a játékon belül.
Szóval!
Aki már JEDI ebben a témában, kérem ossza meg már velünk, hogy hogyan is működik a Karma?!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10294 Írta: zolacka
zolacka válaszolt a következő témában: Karma müködése

Fujipapa írta: Sziasztok!
Azért hoztam létre ezt a fórumot, hogy itt jól kiművelődjünk a játékban lévő KARMA működéséről.

Mert igazából semmilyen elképzelésem sincsen, hogy ez hogyan is működik a játékon belül.
Szóval!
Aki már JEDI ebben a témában, kérem ossza meg már velünk, hogy hogyan is működik a Karma?!

Én még nem is hallottam ilyenröl! Mi is ez pontosan?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10295 Írta: Fujipapa
Fujipapa válaszolt a következő témában: Karma müködése
Az új verzióban jelent meg, egyfajta értékelési lehetőség, amiben a játékosok értékelik egymás játékban nyújtott teljesítményét.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10296 Írta: zolacka
zolacka válaszolt a következő témában: Karma müködése

Fujipapa írta: Az új verzióban jelent meg, egyfajta értékelési lehetőség, amiben a játékosok értékelik egymás játékban nyújtott teljesítményét.

Hát olvasgattam az Official fórumon ,de még ott sem nagyon tudják mi van. Három féle pontozás van, és állítólag aki folyamatosan rossz visszajelzést kap az max PVE-zni tud gondolom egy ideig. De ez mennyire igaz nem tudom. Mint mondtam csak fórum, leirást nem találtam még

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10301 Írta: Get200
Get200 válaszolt a következő témában: Karma müködése
Szerintem:
Jelenleg két dolgot tudsz megtenni. Feljelenteni és megdicsérni(?). A karma ennek a két számnak a különbségéből jön össze. Ha egy csata után legalább két játékos megdicsér vagy feljelent, arról értesítést is kapsz. Minnél magasabb a karma számod, annál jobb gyerek vagy.. Kb mint a WoT-ban a WN8 csak ezt a többi játékos "szavazza" meg neked. Ez látszik majd a neved mellett. Könnyebb lesz eldönteni, hogy esetleg segítesz -e a társadnak egy necces szituban vagy inkább feláldozod, mert másra úgysem jó..

Ha ez tényleg így lesz, ahogy gondolom sok értelme nem lesz mivel a spanok kifényezik egymást, a sok tudatlan meg lehúzhat egy jó játékost, mert nem értik mit miért csinál..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #10305 Írta: zolacka
zolacka válaszolt a következő témában: Karma müködése

Get200 írta: Szerintem:
Jelenleg két dolgot tudsz megtenni. Feljelenteni és megdicsérni(?). A karma ennek a két számnak a különbségéből jön össze. Ha egy csata után legalább két játékos megdicsér vagy feljelent, arról értesítést is kapsz. Minnél magasabb a karma számod, annál jobb gyerek vagy.. Kb mint a WoT-ban a WN8 csak ezt a többi játékos "szavazza" meg neked. Ez látszik majd a neved mellett. Könnyebb lesz eldönteni, hogy esetleg segítesz -e a társadnak egy necces szituban vagy inkább feláldozod, mert másra úgysem jó..

Ha ez tényleg így lesz, ahogy gondolom sok értelme nem lesz mivel a spanok kifényezik egymást, a sok tudatlan meg lehúzhat egy jó játékost, mert nem értik mit miért csinál..

Hát igen kb semmi értelme nem lesz. Mert lehetsz te jó játékos ha sok "jófej" csak negatív visszajelzést ad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.342 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.