CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #57783 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Azokat majd következő vagy azutáni patchben lesznek csak.
Flambass és Flamu videók után túl erősek jelenleg, de az ugye "work in progress" alatt mentek, szóval erősen variálhatnak még rajtuk.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57787 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Újabb mikropatch közeleg jövő heten:
tier 8 felett bug miatt túl sokat sebez a légvédelem
és kb egy hajszállal mindennek túl erős a légvédelme, ezen javítanak majd
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Sith7
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57788 Írta: Sith7
Sith7 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ez jó hír :)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57790 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

hadtjuk írta: Van valaki, aki elkezdte kifejleszteni az UK-s CV-ket?
Mi a véleménye róluk?


a 0.8.0.1 és a 0.8.1 nem ugyanaz! + megint lesz az az előnyitás ládából....
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trucker39, Acetil_coenzim_A
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57797 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
PA dd-kkel vagy amiknek nincs légvédelme kb mit kellene csinálni? Gadjah 0.8.0 után vettem meg, de most volt talán a pár kör után a legpocsékabb, vagyis rámszállt egy lexington és semmit se tudtam csinálni, 18k dmg-et toltam repcsikbe, de 0 lelőtt repülő, én meg majdnem meghaltam. Füstöt húztam, de abba is tolta a rakétákat és a bombákat.

Meg tegnap volt ,hogy DeMoinnal voltam, AA sector-t beállítottam előtte, jött a lexington torp osztaga, benyomtam az AA boostot mikor 5.5km-re voltak a repcsik, de így is le tudta dobni a bombáit, és utána kaptam le a maradék 4 gépét, ennek így kell müködnie? (AA flag volt fent, nem full AA-ra képzett a kapitány)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #57798 Írta: Trucker39
Trucker39 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nehéz megmondani, de ha így marad, változtatni kell a romboló taktikán.

"Felülről" ami látszik...

Azt a hajót támadja a hordozó, amelyik egyedül van. Ha ez romboló, akkor azt.

Romboló amúgy is elsődleges célpont, mivel rejtve, nagy sebzést tud kiosztani.

Ha ebből indulunk ki, azt javasolnám, próbáljon közel maradni cirkálókhoz.

Az igazi taktika meg majd kialakul. Előbb legyen már egy-két hétig a játék stabilan egyforma.

Ha hetente tekergetnek valamit rajta, nehéz kitalálni megoldásokat.

A cirkálós felvetéseddel nem értek egyet. Ott valami baj lehet.

T8 hordozó bombával nem tud érdemben sebzést bevinni sem T10, sem T9 cirkálónak. Sőt, amerikai T8 cirkálónak sem nagyon. Azért merem így kijelenteni, mert napok óta próbálom és nem jut el a célig a raj.

Torpedóval más kérdés, de erről írtam már korábban.

Ez az egy oldalra áthelyezést szerintem el kellene felejteni. Szintén csak fentről tudok nyilatkozni. Sosem forgolódik a raj, hogy most erről vagy arról támadjak. Előbb egyik irány, majd túl gyorsítva és visszalassítva, másik irányból. Szerintem nincs értelme rendezgetni az oldalakat.

Egészen más lapra tartozik a cirkálók def AA fogyóeszköze. Ha elnyomja - mert gondolom azt teszi - akkor mindegy merről megyek. Folyamatos füst függöny jelenik meg a raj előtt és másodpercekkel később az összes leesik.

Csatahajónak azt javasolnám, hogy párban közlekedjen. Mindegy, hogy cirkáló, vagy másik csatahajó, de mindig párban.

Most úgy tapasztaltam, 5 km-n belül jelennek meg a pamacsok, így azt javasolnám, hogy a két hajó 5km- n belül hajózzon egymáshoz képest.

Ilyenkor átfedik egymást - többszörösen is -a különböző légvédelmek és esélytelen közöttük közlekedni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.