CV-rework társalgó

Több
5 éve 2 hónapja #56589 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Nem tudjátok, hogy a Saipan-nal és a Kaga-val mi lesz? (Ezek prém 7 CV-k.)

Mikorra várható a CV átdolgozás? (Nagyon nem izgulok, mert most szereztem meg csak a 6-os CV-ket. 7-esre továbblépni meg csak akkor érdemes, ha még a rework előtt sikerül meglépni a 8-as szintet.)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56594 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
De akkor semmi free xp-re nincs kilátás a jelen állás szerint? :unsure: Nekem ez jött le... :S
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56596 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

leopardusz írta: De akkor semmi free xp-re nincs kilátás a jelen állás szerint? :unsure: Nekem ez jött le... :S

Mondjuk, megértem a WG-t, hogy nem osztogatja a freeXp-t, és a megmaradó CV-kre rakja az Xp-t.
Az igazi kiszúrás azokat éri akiknek 10 tier-ű CV-je van. Ők mire használják fel a hajóra kapot Xp-t? (Kenhetik a hajukra...)
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56604 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

hadtjuk írta: Nem tudjátok, hogy a Saipan-nal és a Kaga-val mi lesz? (Ezek prém 7 CV-k.)

Mikorra várható a CV átdolgozás? (Nagyon nem izgulok, mert most szereztem meg csak a 6-os CV-ket. 7-esre továbblépni meg csak akkor érdemes, ha még a rework előtt sikerül meglépni a 8-as szintet.)


A t7-es prémek tö8-ak lesznek, vagy dubi vissza, ugyanott, ahol a korábbi képek jelzik.
0.8.0 az érkezés, kövi patxh, 24-e köüli csütörtök!
Nem igaz, hogy t7-re lépni csak akkor érdemes, ha t8 kijön, mert minden visszaszáll -ha a t8 a cél így is úgy is!
-
-

leopardusz írta: De akkor semmi free xp-re nincs kilátás a jelen állás szerint? :unsure: Nekem ez jött le... :S

De alapból az árkülönbségből adódóak -még nem láttam pontosan mennyi, kb 8-10k Hajópáronként, nemzetenként -amennyire eddig látható volt, Vgay teljes visszatérítés: újból: képek az első oldalon.
-
-

hadtjuk írta: Mondjuk, megértem a WG-t, hogy nem osztogatja a freeXp-t, és a megmaradó CV-kre rakja az Xp-t.
Az igazi kiszúrás azokat éri akiknek 10 tier-ű CV-je van. Ők mire használják fel a hajóra kapot Xp-t? (Kenhetik a hajukra...)

Miért te most mire költöd bármely hajódon, mely már elit, az az XP-t amit szerzel?
A váltás nem úgy értendő, hogy 8*50 méter helyett 4*50-et kell futni, hanem 4*100-at... Ugyan oda jutsz!
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #56606 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Szerintem kicsit mellényúlnak ezzel a CW rework-el. Alig találni olyan streamert aki dicséri. Leginkább a kifogyhatatlan repülőgép az aggasztó, mert így a legnagyobb lámák is folyamatosan bosszantani fogják játékos társaikat egész meccs alatt, aki pedig akárcsak közepesen is ügyes, az simán lehozhat egy meccset. Egyelőre nem tűnik jó dobásnak ez az egész. :unsure:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56607 Írta: hadtjuk
hadtjuk válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó

ledgeri írta:

hadtjuk írta: Nem tudjátok, hogy a Saipan-nal és a Kaga-val mi lesz? (Ezek prém 7 CV-k.)

Mikorra várható a CV átdolgozás? (Nagyon nem izgulok, mert most szereztem meg csak a 6-os CV-ket. 7-esre továbblépni meg csak akkor érdemes, ha még a rework előtt sikerül meglépni a 8-as szintet.)


A t7-es prémek tö8-ak lesznek, vagy dubi vissza, ugyanott, ahol a korábbi képek jelzik.
0.8.0 az érkezés, kövi patxh, 24-e köüli csütörtök!
Nem igaz, hogy t7-re lépni csak akkor érdemes, ha t8 kijön, mert minden visszaszáll -ha a t8 a cél így is úgy is!


Bár a hajó összes költségét visszakapod (Xp, credit), ahogy azt írtad. De a kapitányi átképzés XP-jét (amit meg kell fizetned ha a páratlan tierbe lépsz, elveszted. Akarom mondani arról idáig nem halottam, hogy még ezt is visszaadná nekünk a WG, szabad kapitányi Xp-ben.

ledgeri írta:

hadtjuk írta: Mondjuk, megértem a WG-t, hogy nem osztogatja a freeXp-t, és a megmaradó CV-kre rakja az Xp-t.
Az igazi kiszúrás azokat éri akiknek 10 tier-ű CV-je van. Ők mire használják fel a hajóra kapot Xp-t? (Kenhetik a hajukra...)

Miért te most mire költöd bármely hajódon, mely már elit, az az XP-t amit szerzel?
A váltás nem úgy értendő, hogy 8*50 méter helyett 4*50-et kell futni, hanem 4*100-at... Ugyan oda jutsz!


Nézd a 4,6,8 tierű CV-ken valószínűleg el tudod használni a Xp, amit kapsz fejlesztésre a +1 tier miatt.
(Bár itt is ha valaki éppen kifejlesztés előtt áll páratlan tierben, akkor bőven maradhat Xp-je.)
Szerintem bunkóság a WG részéről, hogy a 10 tierü hajók kapjanak Xp. Azt ritkán használja az ember váltásra. Másra nem jó.

Jut eszembe nekem van két hatos CV-m. Az 5 CV-ről felszabaduló Xp a hatos, vagy a négyes tierű hajókon írja "jóvá" a WG?
Mert rettentően kiakadnák, ha nekem is a tízes CV-kre tenné...
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja hadtjuk által.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.313 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.