CV-rework társalgó

Több
4 éve 11 hónapja #58762 Írta: [DPH] Greendevil97
[DPH] Greendevil97 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
lesz egy AA nerf, a kupacban álló hajók esetén minnél több hajó van légvédelem távon belül, annál jobban csökken az össz légvédelem értékük.
Példának: 2 hajó együtt, 2 x 100% légvédelem helyett 2 x 97%
5 hajó együtt: 5 x 100% helyett 5 x 73 %
(csak példák a számok)
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58763 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Tudom, ma láttam meg a képét, mikor a devek bejegyzését néztem át wows frumon elfelejtek odajárni), biztató lesz :silly:
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58779 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Hát nem tudom. Tegnap este hajókáztam, sorrendben Cleve, Ibuki, Buffalo, Kongo. Ezekkel a hajókkal jócskán aprítottam a repcsiket. Szóval, most nem panaszkodom, szeretett az rng.
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58787 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
ismerősömet tegnap fjvel egy shoukaku "kicsit" hazavágta rocket rajokkal, folyamat, volt mellette egy myoukou és így se bírták lelőni a gépeket, heh?


mentem most 3 kört a 3 cv-mmel (ranger, furous, shoukaku), amcsi, japán bukó, birt győzelem, brit amcsi 40-50k dmg max, szóval hulladék kör (amcsival t8-as meccs, thanks, brittel meg t5), a japán viszont wtf :blink:










azért azt megkérdezném, hogy az usn bb és az ijn ca, cv ellen m a jó istent kellett volna csinálnom, ha maradt volna idő. Amcsiknak jó a légvédelműk, ca-nak valszeg aa boostja van, cv meg cv, rám is jött egy rocket squad ami elpárolgott egyből...
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Sith7
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #58809 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: CV-rework társalgó
Topik zárva, mivel a rework lezajlott, és 0.8.2-vel befejeződött.
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.355 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.