Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)

Több
5 éve 5 hónapja - 5 éve 5 hónapja #54810 Írta: ledgeri
Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?) téma létrehozva ledgeri által
Kövi patch-el érkeznek... Legyen helyük itt.











És majd kiderül melyik mit tud, miben jobb..
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 5 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: HunZsolt, Ahha2

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #54881 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)
Jól néznek ki. :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #54882 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)
Igen, és nem is egyféle tudásúak.. csak sajnos minden játékidő mögé volt kötve PT-n, vagy nem tudom, nem volt türelmem hozzá, hogy ki-hajtsam mindet (úgy, hogy nem is adták meg mik a feltételek...

Van amelyik csak előre lő, van amelyik hátra is tud, van amelyiknek van másodlagosa, van amelyiknek nincs... Majd kiderül!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #54892 Írta: HunZsolt
HunZsolt válaszolt a következő témában: Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)
Szóval ez majd döglöttek napja körül fog jönni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • acelkocka
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 5 hónapja #54893 Írta: acelkocka
acelkocka válaszolt a következő témában: Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)

ledgeri írta: Igen, és nem is egyféle tudásúak.. csak sajnos minden játékidő mögé volt kötve PT-n, vagy nem tudom, nem volt türelmem hozzá, hogy ki-hajtsam mindet (úgy, hogy nem is adták meg mik a feltételek...

Van amelyik csak előre lő, van amelyik hátra is tud, van amelyiknek van másodlagosa, van amelyiknek nincs... Majd kiderül!


Számomra érdekes volt még az idő amit a felszínen kellett tölteni eltérő ideig a friss levegőért , illetve a torpedó vetőcsövek száma és töltési eljárása ( pl 2 cső X töltésidővel, vagy 4 cső folyamatos töltéssel { itt összes cső p l21+21+21+21 sec } és a különböző sebzések. ( ja és mindegyik 160 méterig merült... :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 5 hónapja #54897 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Haloween-i tengeralattjárók (Béta sub-ok?)
én próbáltam merülni, de hamarabb fogy el a levegő, mint elérnénk az alját...

Emellett azt sem értem, hogy miért kell tarályból használni oxigént periszkópmélységen, fentlévő kéményekkel...
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.294 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.