Prémium csatahajók

Több
5 éve 3 hónapja #56927 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Papiron annyi, mint az amcsi 9-eseknek, meg mint a Salemnek. 205.
A prém BBknek mind kisebb, pl a JBartnak 1.9.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56930 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Nálunk Lix (? irl nevekkel gondban vagyok :D ) számolgatott még egy hónapja, 10km-re úgy számolta, hogy max pontosságot elérve 123m a szórás, minden más ennél kisebb (legendarys yamato 88m, GoKu 120m, stalingad majdnem 100m

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56936 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Na, meglett PEF, mentem vele egy randomot és egy COOP-ot, de jesus.... hallottam hírét a lövegnek, de ennyire rosszra nem számítottam Xd









COOP után vagyok 147/300 ribbonnál, GoKu kapitányt raktam be, ami secondary biuldes, de moduloknál nem a secondaryset raktam fel, így van 6.6km-es hatótávjuk, de gond, hogy ha fel is rakom a modult, akkor is gond, hogy nem t7-es a hajó, mert ugye a szórást csökkentő skillnek t7 vagy mennyi a minimumja ,hogy 60%-kal csökkentse a szórást
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 3 hónapja #56937 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Számomra a PEF olyan, mint az IJN Kongo: gyors, mobilis, valamiféle páncélzattal és megbízhatatlan fegyverekkel. Ugyanakkor nagyon szép hajó.
Nem sikerült eddig megszeretnem, a Bayern is megbízhatóbb BB nála szerintem.
T6 prémiumoknál maradva a Warspite sokkal jobb választás ezen a szinten, de az Arizona és a West Virginia is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56938 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Összességében nekem tetszett a PEF. Az ágyúk persze lehetnének pontosabbak is, de nem éreztem pontatlanabbnak, mint a Normadie, mint az eddig utolsó T6 BB amit szinteztem. Másodlagosaival talán 7,5 körüli távval lehet trollkodni, még úgy is hogy nagy része mellé megy, tapasztalatlanabb papírhajókat fordulásra kényszeríti és mehet az oldalukba a salvo, ha eltalálja az ágyú. Viszont a tornyok tüzelési szöge is rendben van, nem kell annyira kitenni a tatot ha a hátsó tornyokkal is lőni szeretnénk. Orral nem nagyon tud tankolni, max másik PEF-et, amiből volt azért pár vicces jelenet az event alatt.

Ami nem tetszett hogy előszeretettel dobta fel T8-ba, ahol viszont nagyon papír.

De végeredményben nekem megérte.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 3 hónapja #56939 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Akkor felrakom a secondary modult, mert asszem zászlót felraktam rá. 300 ribbonhoz minden számít, habár van egy érzésem, hogy legalább 2 kör kell a maradék 153-hoz :dry:


Flambas ma rakott ki egy videót yt-re amivel PEF-fel ment, jesus, ripPEF


Nekem német bb-k bismarckig nem tetszettek, valahogy a szórásuk mindig zavart, t7-től legalább gyorsak, de gnei se tetszett. Normandie az azért viszonylag pontatlan, de cserébe van 12 lövege. Holnap megcsinálom ,szerintem coopban, majd megyek tovább a kampányra, mert az picivel hamarabb véget ér, ha jól rémlik.
Nem tudom melyik része lesz a húzós igazából a 2019 steeles küldinek, a 8k base, vagy valami másik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.320 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.