Prémium csatahajók

Több
6 éve 2 hónapja #49836 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Musashi ugyanazt a játékstílust igényli mint a Yamato, azonban erősen ajánlott az AA moduok megvásárlása, hogy javítson kicsit a legnagyobb hiányosságán. Itt érdemes azért megjegyezni, hogy az egyedül kószáló BB-k mindig első számú célpontok a CV-nek, szóval ha nem követi el az ember ezt a hibát, akkor ritkán lesz CV csemege, AA gyengeség ide vagy oda. Megéri megvenni, de csak ha szereti az ember a Yamato-t és annak játékstílusát, egyébként csalódás lesz. Credit hozama sokkal gyengébb mint a Missourinak. Kapitány skillek lehetnek ugyanazok mint a Yamato-nál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49838 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Rolesz81 írta: Musashi ugyanazt a játékstílust igényli mint a Yamato, azonban erősen ajánlott az AA moduok megvásárlása, hogy javítson kicsit a legnagyobb hiányosságán. Itt érdemes azért megjegyezni, hogy az egyedül kószáló BB-k mindig első számú célpontok a CV-nek, szóval ha nem követi el az ember ezt a hibát, akkor ritkán lesz CV csemege, AA gyengeség ide vagy oda. Megéri megvenni, de csak ha szereti az ember a Yamato-t és annak játékstílusát, egyébként csalódás lesz. Credit hozama sokkal gyengébb mint a Missourinak. Kapitány skillek lehetnek ugyanazok mint a Yamato-nál.

Én inkább azt javaslom, hogy az AA fejlesztést mindenki felejtse el, mivel százalékosan erősít. Ez azt jelenti, hogy az alapból alacsony értékhez nagyon alacsony értéket ad hozzá. Full AA builddel 11.6, 120.5, 99 dps lesz. Ez tier 6-ban lenne jó. Álca, tank vagy másodlagos build jó rá.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49839 Írta: Nasgotrah
Nasgotrah válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Sziasztok,

Először is köszönöm a sok hasznos tanácsot.

Én is észrevettem hogy másodlagos lövegei azok azért elég ütősek, és talán érdemes lenne arra build-et építeni.

Lenne olyan jó mint egy német bb ilyen szinten ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49840 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Először is köszönöm a sok hasznos tanácsot.

Én is észrevettem hogy másodlagos lövegei azok azért elég ütősek, és talán érdemes lenne arra build-et építeni.

Lenne olyan jó mint egy német bb ilyen szinten ?

Az a baj velük, hogy AP-t lőnek. Sokszor csak lepattannak és sebzést sem okoznak. Német BB-k másodlagosai HE-t lőnek, ami nem pattan és gyújt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #49842 Írta: Phaser
Phaser válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók

Storm írta:

Nasgotrah írta: Sziasztok,

Először is köszönöm a sok hasznos tanácsot.

Én is észrevettem hogy másodlagos lövegei azok azért elég ütősek, és talán érdemes lenne arra build-et építeni.

Lenne olyan jó mint egy német bb ilyen szinten ?

Az a baj velük, hogy AP-t lőnek. Sokszor csak lepattannak és sebzést sem okoznak. Német BB-k másodlagosai HE-t lőnek, ami nem pattan és gyújt is.


AP-t lőnek, de nagy kaliberűek. Utolsó csatámban Bismarckba 29 másodlagos találat 8K-t sebzett. Nem olyan rossz az.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #49849 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Prémium csatahajók
Semmi értelme légvédelemre pontokat vagy modult áldozni. Ha ki akar kúrni a cv ki is fog. Nem tudsz ellene semmit tenni. Az a 2 lelőtt repülő nem ér annyit hogy te arra húzd ki. Jól kell helyezkedni hogy ne legyél olyan könnyű célpont. Inkább arra figyelj azzal többet érsz.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.327 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.