Jelenleg 97 vendég és 2 tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Német csatahajók

Német csatahajók 3 napja 18 órája #53568

• bontottcsirke
  • bontottcsirke profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 529
Jelenleg is nagy a különbség.mivel nincs kapitányuk most se szóval... de amúgy csak hülyeségből írtam.
Fejlődni meg kellene, különben a fenti végén megunják és lelépnek. Próbálkoznak a játékosok szétválasztásával is, de ahhoz meg kevés van.
itt mire gondolsz?
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.
Köszönetet mondtak: Acetil_coenzim_A

Német csatahajók 3 napja 18 órája #53571

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 108
Ha valaki nagyon zöldfülű annak ott a co-op, a normál mezei játékosnak a random, a próknak meg a többi ha már unják a randomot. Persze van átjárás és mindenhol akad noob, de jobb mintha csak egyféle csata lenne. A MM nem tudja az ilyesmit orvosolni, annak épp elég ha a hajótípusokat és a tiereket értelmesen össze tudja boronálni.
Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Köszönetet mondtak: Acetil_coenzim_A

Német csatahajók 3 napja 7 órája #53576

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 243
Köszönöm szépen az észrevételeket!

Tekintettel, hogy közel harcban jeleskedő hajóról van szó, az álcázás és a másodlagos fegyverzet kap nálam elsőbbséget. Amúgy több csatában is azért véreztem el vele gyorsan, mert ez egy nagyon csapatfüggő hajó és a többiek a pálya túlsó végéből vettek részt az ütközetben. Legalábbis én így látom. Viszont a legutóbbi csatámban eljutottam vele az ellenfél bázisára és csak azért nem foglaltam el, mert az ellenséges Iowa visszafordult. De ezzel sikerült megosztani erőiket így a többiek, akik a saját bázist védték (nekem nem volt értelme visszafordulnom és az ellenfél otthagyta szabadon a sajátját) elintézték.

Bontottcsirke, Bagett szerintem mindkettőtöknek igaza van.

Német csatahajók 1 napja 15 órája #53585

• Carminite
  • Carminite profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz I
Sziasztok,
Durván 4-5 hónapot kihagytam, s azt látom most belépve, hogy F der grosse-t eltávolították a hajóim közül, s vehetem meg újra. Volt valami változás ami ezt indokolta? köszi előre is

Német csatahajók 1 napja 14 órája #53586

• BAGETT [TEAM]
  • BAGETT profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 108
Nem, kivéve ha valaki volt olyan kedves és eladta helyetted miután feltörte a fiókodat, vagy egyszerűen csak rosszul állítottad be a szűrőt a kikötőben és nem látod. Az amcsi cirkálók lettek átrendezve kissé, de Fridi attól elég messze áll.
Aki nem tud úszni, ne másszon fára, mert elüti a villamos.

Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások