Német csatahajók

Több
6 éve 6 hónapja #45129 Írta: Flaged
Flaged válaszolt a következő témában: Német csatahajók

AtuqShaman írta: Azt hiszem erzem ezt a nemet agat. Alig varom hogy 7es tierbe jussak, egyelore csak konignel jarok.
mondjuk itt fejlesztesnel nem a masodlagos van rajta, igy csak 6km a lotav(zaszlo + kapitanyi skill), de lehet felrakom, lesz benne meg par csata. Fel uton vagyok Bayern fele.

Tetszik, hogy az ellennek nem tetszik ha az arcaba maszok, latszik sokan nem tudjak kezelni ezt a "stressz" helyzetet.


Jók is a német vasak.Én is szeretem őket.Viszont vigyázz a piromán angol hajókkal.Nagyon férgek tudnak ám lenni ha jól használják őket(ezért is kedvelem egyre jobban az angol bb-ket. :-) ) A He lőszereik nagyon durvák.Jól gyújtanak és a repesz romboló hatásuk is kiváló.Ha nem vigyázol hamar lebontanak.Nekem nem egyszer volt hogy tier 5-6 ban full hp-s cirkálót he skulóval egy szalvoval küldtem a víz alá.Ráadásul szemből.Nagyobb tierben még durvábbak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45175 Írta: AtuqShaman
AtuqShaman válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Volt hozzajuk szerencsetlensegem. 3 brit BB uszott egyutt. Szerinted meddig voltam felszinen? Kerulom is oket mint a leprasokat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45177 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Én a Bayern-t kimondottan imádtam.nagyon masszív érzés volt ,az ágyúja meg pontosnak és elég brutálisnak tűnt.mondjuk aránylag jó 11pontos kapitány volt benne..Gneisaura még nincs creditem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45192 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Német csatahajók

AtuqShaman írta: Azt hiszem erzem ezt a nemet agat. Alig varom hogy 7es tierbe jussak, egyelore csak konignel jarok.
mondjuk itt fejlesztesnel nem a masodlagos van rajta, igy csak 6km a lotav(zaszlo + kapitanyi skill), de lehet felrakom, lesz benne meg par csata. Fel uton vagyok Bayern fele.

Tetszik, hogy az ellennek nem tetszik ha az arcaba maszok, latszik sokan nem tudjak kezelni ezt a "stressz" helyzetet.


majd elmúlik mikor meglesz a t7 hajód. az egész ág förtelme az a hajó. a Bayern 1 isten ahhoz képest. vagyis alatta és fölötte is jó az ág.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: AtuqShaman

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45320 Írta: Gabrikovics
Gabrikovics válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem meg bejön a német hetes csatahajó megvan az eddigi legtöbb kill egy csatában 6 db eddig 5 volt a csúcs ! És nem kill lopással rendesen szétlőttem mindet ! Igaz a végén beleszaladtam egy rombi torpedójába de azt is elsűlyesztettem !





Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, AtuqShaman, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #45327 Írta: fiman28
fiman28 válaszolt a következő témában: Német csatahajók
Nekem is szokatlan volt a G, de csak hozzá kell szokni, más stílusban kell játszani vele.Lehet vele azért harcolni.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.368 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.