Jelenleg 85 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amerikai csatahajók

Amerikai csatahajók 7 hónapja 3 hete #50442

• Acetil_coenzim_A
  • Acetil_coenzim_A profilkép
  • TÁVOL
  • Hadnagy
  • Köszönetek száma: 266
Ebben teljesen igazad van. Inkább úgy fejezném ki magam, hogy ezek a hajók univerzálisabbak, mint a többi. Legalábbis én így tapasztaltam.
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Amerikai csatahajók 7 hónapja 3 hete #50444

• ledgeri [WOWS]
  • ledgeri profilkép
  • TÁVOL
  • Moderátor
  • Köszönetek száma: 1244
nwa5000 beküldte:
Érdemes tovább menni az NC-nél?

Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...
<<Itt streamelem
Utolsó szerkesztés: 7 hónapja 3 hete Írta: ledgeri.
Köszönetet mondtak: nwa5000

Amerikai csatahajók 7 hónapja 2 hete #50454

• Roland
  • Roland profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 101
ledgeri beküldte:
nwa5000 beküldte:
Érdemes tovább menni az NC-nél?

Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...

ezzel én nem feltétlen értek egyet. mert mint monti használó én azt mondanám hogy igen is megéri kihúzni az ágat és az iowat meg adja el mert azt a nagy MÓÓ kiváltja.
Köszönetet mondtak: leopardusz

Amerikai csatahajók 7 hónapja 2 hete #50465

• vcsaba1968 [T-F-K]
  • vcsaba1968 profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 2044
shot-18.02.05_21.58.01-0493.jpg

shot-18.02.05_21.58.06-0542.jpg

aszem a Haku sérelmezte a dolgolt

Amerikai csatahajók 7 hónapja 2 hete #50649

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1328
Nem vagyok nagy csatahajó játékos, de úgy voltam vele, ha már egy ideje ott áll a kikötőben, akkor le kellene porolni ezt a hajót is.
Az első kör így sikeredett, volt egy Zao, aki az egyik sziget mögül lövöldözött lelkesen :evil: a közelben lévő rombolónk ügyesen dobott nekem egy spot felderítést, és az elég is volt, volt Zao, nincs Zao.

Megvallom őszintén volt egy rossz köröm a Montival és nem igazán volt kedvem elővenni, de rájöttem, hiba volt :P

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

A második kör bukó volt, rossz oldalon voltam, előttünk halogató harc volt, az rng sem volt velem... a vége egy ram támadás lett... elég gáz volt... :blink: :unsure: a másik oldalt pedig elvérzett a csapat... ez van...

Köszönetet mondtak: Mydgard

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51320

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
  • Köszönetek száma: 283
Na, Iowa kifejlesztve. Akik olvasták az agymenésem az örömködőben, azok tudják, hogy micsoda canossa járásom volt az NC-vel. Az rng nagyon kibabrált velem, amitől minden szál hajam kihullott. 15 km fölött esélytelen bármit eltalálni, még egy afk, oldalát mutató hajót sem (tapasztalat). Ahogy tapasztaltam, az ágyú marha veszélyes, 10 km és alatta. Felette rng 15 km-ig, 15 km fölött meg gránát pazarlás bármire is lőni. A fekete leves az a 103/3 illetve a 169/9-es találati arány. Akkor megfogalmazódott bennem, hogy itt abbahagyom az egész ágat. A Missi amúgy is a kikötőben leledzik. Erre meg az utolsó 5 csatában ilyeneket lőttem össze: 99483, 127606, 92050, 92567, 75084. Des Moines-t full hp-ról küldtem az óceán fenekére, Montyba 2x citet lőttem, szegénynek -60000 hp-ja bánta. Szóval, igazi hullámvasút ez a hajó. Ajánlani azpknak tudom, akik megfontoltabban játszanak, nem az ilyen, itt a fejem közepe, előre típusúak, mint amilyen én is vagyok.
A wg rng-je meg igenis kapja be.

shot-18.02.28_10.45.49-0466_2018-02-28.jpg
Csatolmányok:
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 4 hete Írta: nwa5000.
Köszönetet mondtak: Jaszon

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51324

• Storm
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 759
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 4 hete Írta: Storm.
Köszönetet mondtak: Szete58, Jaszon, nwa5000

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51331

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Storm beküldte:
Missourival ma mentem először, rögtön két csatát. Elsőre co-opban. Persze, a co-op nem random, de tesztelni jó. Eddig nagyon tetszik. Valahogy ebben a hajóban jobban benne van az x faktor. :D
Kipróbáltam az AA buildet. Érdemes a másodlagosra húzni, vagy maradhat az AA?

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51332

• Grievous [HHRHA]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1027
Amcsikon van értelme másodlagost húzni egyáltalán? Ha jól rémlik AP-t lőnek a másodlagosok, így nem a legjobb.

Nekem amúgy a 2. elkezdett ág, de a 3. aminél elértem a t9-et. Nekem valahogy t8-9-es pontatlannak tűnt, legalábbis a japánhoz képest, ami az első volt, habár Izumo is csodákra volt képes... Grobe németeknél is elégé wtf volta kezemben, első 1/3-adban össze vissza lőtt, utána viszonylag pontos volt, majd a végére valahol a kettő között ugrált.

Iowa talán érzésre picivel pontosabb, mint NC, de nálam túl random volt, hogy mikor gondolta a random és misselt jó pár salvo. Az AP sebessége is kicsit macerás, hogy hozzá kell szokni, miközben más bb-knél nincs ekkora sebesség különbség

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51334

• Storm
  • Storm profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 759
nwa5000 beküldte:
Storm beküldte:
Missourival ma mentem először, rögtön két csatát. Elsőre co-opban. Persze, a co-op nem random, de tesztelni jó. Eddig nagyon tetszik. Valahogy ebben a hajóban jobban benne van az x faktor. :D
HE-t lőnek, ha minden igaz 9.2km a max lőtáv. Ha ilyen közel mész valakihez (főleg BB-hez) véged. Jobb neki az AA build.
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 4 hete Írta: Storm.

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51335

• Csisz.hu [T-F-K]
  • Csisz.hu profilkép
  • TÁVOL
  • Főtörzsőrmester
  • Köszönetek száma: 121

Szerintem másodlagos nem annyira jo mint a német vasakon.Szerintem hagyd rajta az AAt
Utolsó szerkesztés: 6 hónapja 4 hete Írta: ledgeri.

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51339

• GaiusHun [HHRHA]
  • GaiusHun profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1328
A Missouri csatahajó a meglepetések hajója, vagy jó kört mész vele, vagy ratyit. Valszeg a wg megbuherálta titokban, mert gyanúsan sok a minimal sebzés AP lőszerrel. Valamint mintha jócskán pontatlanabb lenne a drága. A bevételek esetében minden + kredies zászló fent volt :blink:

Köszönetet mondtak: leopardusz

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51342

• nwa5000 [BIF]
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Alhadnagy
Köszi srácok a válaszokat. Marad az AA. :)

Amerikai csatahajók 6 hónapja 4 hete #51346

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 166
A Texas miatt kezdtem új accot. És bizony nem csalódtam. Kicsit lomha, lassan tölt, de szerintem elég pontos és jól sebez, AP minden ellen működik és jó a légvédelme is.

shot-18.02.28_18.40.33-0058.jpg

Amerikai csatahajók 5 hónapja 3 hete #52145

• Dewri [T-F-K]
  • Dewri profilkép
  • TÁVOL
  • Zászlós
  • Köszönetek száma: 166
Egyáltalán nem tűnik rossznak a Colorado. Mindenhol azt olvasom hogy lassú, meg pontatlan, meg úgy általában negatívak a vélemények.

Nos, ez volt a harmadik köröm vele, teljesen stock hajó, még a kapitány se fejezte be az átképzést:

shot-18.04.03_20.39.31-0949.jpg

Előtte francia Lyonnal toltam sokat. Az után a Coloradonál az tűnt fel, hogy a tornyok "gyorsan" forognak!! A franciánál a hajó forgása megelőzi a tornyokat, itt viszont simán gyorsabban fordul a torony, mint a hajó. és ez nagy előny.

A pontosság meg relatív. A szórási értékek eleve nagy távon a legrosszabbak nyilván, de nem kell mindig a horizontot lőni (ahogy sokan szokták sajnos...). Videókat tanulmányozva (pl Flamu) az jön ki, hogy kb 14 km-en belül válik igazán hatékonnyá. És valóban, 5 csatám van vele, de ezalatt vágtam ki Nelsont 26k hp-ról, mert kijött elém 6 km-en egy sziget mögül. Kongo-ba 12k oldalról 10,6 km-ről, ilyesmik.

Szerintem a fordulása sem rossz, még csak alap teste van, de már most is egészen jól fordul. A végsebessége fos, meg amíg eléri a végsebességet. De normális ember normális csatahajóval nem áll meg ugye... B)

És a férfiak AP-t lőnek csatahajóval... :P
Köszönetet mondtak: Szete58
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások