Amerikai csatahajók

Több
6 éve 2 hónapja #50442 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ebben teljesen igazad van. Inkább úgy fejezném ki magam, hogy ezek a hajók univerzálisabbak, mint a többi. Legalábbis én így tapasztaltam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja - 6 éve 2 hónapja #50444 Írta: ledgeri
ledgeri válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta: Érdemes tovább menni az NC-nél?


Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...
Utolsó szerkesztés: 6 éve 2 hónapja ledgeri által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50454 Írta: Roland
Roland válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

ledgeri írta:

nwa5000 írta: Érdemes tovább menni az NC-nél?


Ha missouri is meglesz, akkor nem feltétlen... Majd ha +1 tieres natívot kiismered, akkor eldöntöd + ilyen esetekben érdemes public tesztezni, mert ha mást nem, magukat a hajókat kiismeret (mert le kell vonni a többi játékos, mert ott az állomány elég zavaros)
Amúgy is, ha nem esik jól húzni az ágat, akkor csak "szenvedés"...


ezzel én nem feltétlen értek egyet. mert mint monti használó én azt mondanám hogy igen is megéri kihúzni az ágat és az iowat meg adja el mert azt a nagy MÓÓ kiváltja.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: leopardusz

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • vcsaba1968
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #50465 Írta: vcsaba1968
vcsaba1968 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók



aszem a Haku sérelmezte a dolgolt
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50649 Írta: GaiusHun
GaiusHun válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Nem vagyok nagy csatahajó játékos, de úgy voltam vele, ha már egy ideje ott áll a kikötőben, akkor le kellene porolni ezt a hajót is.
Az első kör így sikeredett, volt egy Zao, aki az egyik sziget mögül lövöldözött lelkesen :evil: a közelben lévő rombolónk ügyesen dobott nekem egy spot felderítést, és az elég is volt, volt Zao, nincs Zao.

Megvallom őszintén volt egy rossz köröm a Montival és nem igazán volt kedvem elővenni, de rájöttem, hiba volt :P







A második kör bukó volt, rossz oldalon voltam, előttünk halogató harc volt, az rng sem volt velem... a vége egy ram támadás lett... elég gáz volt... :blink: :unsure: a másik oldalt pedig elvérzett a csapat... ez van...




A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mydgard

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 1 hónapja - 6 éve 1 hónapja #51320 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Na, Iowa kifejlesztve. Akik olvasták az agymenésem az örömködőben, azok tudják, hogy micsoda canossa járásom volt az NC-vel. Az rng nagyon kibabrált velem, amitől minden szál hajam kihullott. 15 km fölött esélytelen bármit eltalálni, még egy afk, oldalát mutató hajót sem (tapasztalat). Ahogy tapasztaltam, az ágyú marha veszélyes, 10 km és alatta. Felette rng 15 km-ig, 15 km fölött meg gránát pazarlás bármire is lőni. A fekete leves az a 103/3 illetve a 169/9-es találati arány. Akkor megfogalmazódott bennem, hogy itt abbahagyom az egész ágat. A Missi amúgy is a kikötőben leledzik. Erre meg az utolsó 5 csatában ilyeneket lőttem össze: 99483, 127606, 92050, 92567, 75084. Des Moines-t full hp-ról küldtem az óceán fenekére, Montyba 2x citet lőttem, szegénynek -60000 hp-ja bánta. Szóval, igazi hullámvasút ez a hajó. Ajánlani azpknak tudom, akik megfontoltabban játszanak, nem az ilyen, itt a fejem közepe, előre típusúak, mint amilyen én is vagyok.
A wg rng-je meg igenis kapja be.


Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 1 hónapja nwa5000 által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.417 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.