Amerikai csatahajók

Több
6 éve 3 hónapja #48030 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

nwa5000 írta: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48036 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Storm írta:

nwa5000 írta: Tegnap az egyik csatában, amikor a Colorado-ban ültem, a végjátékban szembe találkoztam egy Alabamával. Mivel esélyünk sem volt nyerni a túlerő miatt, nem fogtam menekülőre a dolgot, mert nem sok értelmét láttam elszaladni azzal a vassal, meg ugyibár, lassú is a lelkem. Gondoltam, megcsiklandozom a 406-osokkal. Visszakézből kétszer lőtt szemből citet. :blink: Néztem is, mint hal a szatyorban. Nem gondoltam volna, hogy a Colo ennyire cit érzékeny szemből. :(

Ha jól rémlik, akkor a Coloradonak 25mm páncélja van szemből. A 406mm-es ágyú átüt szemből 28mm-es páncélt.


Most néztem meg. Valahogy úgy. Nem csoda, hogy cirkáktól is olyat kaptam néha, hogy arról koldultam. :(

Van egy hajó, ami kocsmai verekedéshez tökéletes lenne, erre lassú, szögelni sem lehet vele. Nem fogom bánni az eladását, amint meg lesz az NC.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48037 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48039 Írta: chapo990
chapo990 válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Acetil_coenzim_A írta: Pedig nem olyan rossz az a Colorado. Az Iowa ha nem figyel csúnyákat kaphat tőle!


Igazából ez minden hajóra igaz.. Múltkor Nagato-val vettem hülyére egy Iowa-t, rámentünk egymásra, de túl könnyelmű volt. Szépen kivártam, aztán mikor mellé értem, ment neki a duplacitkó.. Gyors fordulás, aztán egy uccsó sorozattal több mint félhp-ról ment a levesbe.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48048 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Így kell ezt! Én mondjuk pont Iowa-val csináltam hasonlót Bismarck és Kii páros ellen. Végül a torpedó végzett velem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 3 hónapja #48314 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Észrevételeim:
Manőverező képesség terén a Montana (felszerelés nélkül, átképzetlen legénységgel) eszméletlenül jó. Alabama szintén. A North Carolina enyhén gyengébb csak. Adaptálom a szegedi kocsisok mondását: Az Iowanak teljesen mindegy milyen nagy a pálya, csak fordulni ne kelljen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.418 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.