Amerikai csatahajók

Több
6 éve 9 hónapja #39525 Írta: SeahawkHUN
SeahawkHUN válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók

Jaszon írta: Meglesz az :P kitartás ;) és kérjük majd a videót róla :lol: Nekem 130 ezer volt a legtöbb eddig vele :unsure: és 4 kill(utána rám mászik az ellen CV-je v két DD jön rám :sick: ) Lehet nem kellene mindig elől lennem de sokszor csak így tudtam rávenni a "csapattársaimat"hogy mozduljanak már előre :pinch:


Istenem hányszor van ugyanez nálam is!
Elvárják ,hogy a nagyvassal menjél előre a romboló meg mögöttem lövöldözi 14km-ről az ellenséget...
Meg kiakaszt mikor a nagy tierben megy ez a sziget mögött kempelés a 70 000 tonnás hajókkal...akkora a sziget ,hogy egy Tirpitz éppen mögéfér de még behúzódik mögé 3 Jamato meg 2 Frigyes...vicces... :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39548 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Hát igen :angry: mert több a HP-d meg jobban páncélozott :S de azt nem vesszik figyelembe hogy kb 30 mp-enként tudsz lőni egy salvót v sorozatot és addig védtelen vagy úgy mond :unsure: és ekkora ladikal már nem olyan könnyü kimanőverezni a feléd úszó halacskák elől.Ja és tartósan egy BB se tudd fent tartani egyedül 3-4 hajót :sick: vagy csak nekem nem megy ;) :whistle:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39562 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
BB nem megy előre!!! soha semmikor ha így tesz biztosan vége ha egy közepesen jó csapat az ellen.
Messziről kell jól lőni vele az elején aztán lassan ráúszni a verekedésre. Meg kell előbb találni vele a helyed a térképen. Én a Moszkvával, Zaoval, Hindenburgal kifejezetten ilyen csatahajókat keresek aztán jön gyújtogatás menekülni már nem tud 18-19 km ezeknek a hajóknak éppen jó és kegyetlen módon fogják elégetni az ilyen óvatlan csatahajókat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, llw99, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39573 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Valóban,ez igaz :) De hiában szedek össze 100ezres sebzést messziről ha a bázist senki nem foglalja :sick: ha a nagyok hátul maradnak a kicsik vagy elvéreznek v ők se mennek előre :unsure: és nem egyedül szoktam előre nyomulni általában(mindig van 1-2 CA v DD aki velem tart,kölcsönösen védve egymást)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39576 Írta: Kzoli
Kzoli válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Ez egy másik eset, nálam ez csak és kizárólag szakaszban működik minden más helyzetben nálam az az alap felállás, hogy egyedül vagyok mindenki ellen és nem számítok senkire. Igen gyakran látszik hogy bukó a csapat mert rosszul, mozog vagy tanácstalan a mozgást illetően ilyenkor nálam a lehető legtöbb DMG elérése a cél a győzelem ilyenkor másodlagossá válik.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon, SeahawkHUN

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 9 hónapja #39716 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Amerikai csatahajók
Csao!

Megvettem a New Yorkot a Midway zaszlo miatt, egyenlore egy kort mentem vele.... Mit erdemes tudni errol a foskupacrol? :side:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.