Brit csatahajók

Több
5 éve 11 hónapja #52759 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Mivel a felépítmény a legnagyobb célpont a hajókon, ezért azt fogja a legtöbb találat érni. Ez azt jelenti, hogy ha valahol kigyújtanak két helyen, akkor az a felépítmény. Na most, ha itt csak 1 helyen tudsz égni, akkor nem kell elnyomnod rá a javítót. Azt a helyzetet meg szerintem mindenki ismeri, hogy elnyomja a javítót és jön orrba a torpedó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52760 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

-10% esély segít valamennyit. Pont emiatt gondoltam inkább vagy az égés idejének rövidítését, vagy a javítócsomag gyorsítását. Utóbbinál ráadásul te döntöd el mikor oltod el és tűnsz el a térképről, az előbbi és a Fire prevention is inkább a bekapott sebzést csökkenti.


Basics of Survivability ami ugye hamarabb olt alap dolog. Azt nem említettem, mert Mydgard is használja (látszik a képen amit felrakott). A jobb javító is alap. Azok MELETT használom a fire preventiont. Úgy látom volt itt némi félreértés.

A fórumhoz meg csak annyit hogy akit kiemeltél pont egy olyan emberke aki elrejti az accountját, hogy ne tudd megnézni,hogy mennyire ért a játékhoz. Lehet van neki 7 meccse és csak beírt már, hogy gyűljön a hozzászólás. Persze az is lehet,hogy ő a legjobb a játékban.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52761 Írta: BAGETT
BAGETT válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Storm írta: Mivel a felépítmény a legnagyobb célpont a hajókon, ezért azt fogja a legtöbb találat érni. Ez azt jelenti, hogy ha valahol kigyújtanak két helyen, akkor az a felépítmény. Na most, ha itt csak 1 helyen tudsz égni, akkor nem kell elnyomnod rá a javítót. Azt a helyzetet meg szerintem mindenki ismeri, hogy elnyomja a javítót és jön orrba a torpedó.


Pont ezért próbálgattam én is a Fire prevention-t. Főleg a Bismarck-ra kell valami megoldás, szeretek vele játszani, főleg középpályán. Csak az a gond, hogy abban a tierben még sok a 152mm-es megymagköpködő, akik természetesen a legközelebbi könnyen eltalálható BB-t fogják lőni, azaz engem. És ha oltok, akkor 16 másodperc múlva menetrendszerűen jönnek a torpedók...
A Montana legnagyobb problémája meg pont az új BB ág a mocsokul magas tűzgyújtási esélyével. Eddig csak a Zao-k gyújtottak néha (néha sokszor), de most már hiába tilitolizok a spottáv határán, az első lövés után jön egy adag HE szemből és onnantól elfelejthetem a 14km-es álcámat.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja BAGETT által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52765 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Megvettem Liont, átképeztem a kapitányt a Nelsonon és a DoY-on, most mentem egy kört a stock hajóvál. Hát, nem votl egy túl jó dolog, hogy az ellenséges csapat nagyja arra ment ahova én Xd








Mit érdemes rajta először cserélni majd? Löveget vagy hajótestet? Lőtáv az álca miatt annyira nem tűnik nekem priorításnak, a meghajtás szintén.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja #52766 Írta: Mydgard
Mydgard válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Ezt a Conqueror protokollt teljesen at kellet gondolnom, mivel igy nagyon nem jo nalam, ahogy most van. Alapvetoen nem a rankedre tervezem, hanem altalaba veve, mint uj T10-esre. Most ugy gondolom, hogy a Missouri skillezese lesz a jo ra, a sunnyogos, tulelos.
1. Alapbol kell ra Jack Dunkirk, de o meg csak 15-os, igy a project jegelve.
- Priority target 1
- High alert 2
- Jack of all trades 2
- Expert marksman 2
- Adrenaline rush 2
- Basic of survivability 3
- Super intendent 3
- Concealment expert 4

Osszesen 19

Az 1-es slotra kene egy Damage Control Spec, ha lenne. 3-ason szorascsokkentest gondolom. Ez igy a Missourin tokeletesen mukodik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 11 hónapja - 5 éve 11 hónapja #52767 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Mydgard írta: Ezt a Conqueror protokollt teljesen at kellet gondolnom, mivel igy nagyon nem jo nalam, ahogy most van. Alapvetoen nem a rankedre tervezem, hanem altalaba veve, mint uj T10-esre. Most ugy gondolom, hogy a Missouri skillezese lesz a jo ra, a sunnyogos, tulelos.
1. Alapbol kell ra Jack Dunkirk, de o meg csak 15-os, igy a project jegelve.
- Priority target 1
- High alert 2
- Jack of all trades 2
- Expert marksman 2
- Adrenaline rush 2
- Basic of survivability 3
- Super intendent 3
- Concealment expert 4

Osszesen 19

Az 1-es slotra kene egy Damage Control Spec, ha lenne. 3-ason szorascsokkentest gondolom. Ez igy a Missourin tokeletesen mukodik.


Itt meg tudod nézni a konkrét számokat, hogy mi hány másodpercet vesz le pontosan.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 11 hónapja bontottcsirke által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.340 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.