Brit csatahajók

Több
6 éve 7 hónapja #44074 Írta: Mcarthur73
Mcarthur73 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Utólag már rájöttem,meg arra is,hogy megint házhoz mentem a lódickért.. :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 7 hónapja #44095 Írta: Capt_BuvarKund
Capt_BuvarKund válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Jó ez az Orion :cheer: "Amagi" stílusban lehet vele aratni :side:

Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44320 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Nem tudom, hogy Iron Duke-ot kifreezem-e vagy próbálkozzak vele, most mentem egy kört vele, t7, hiryuu rögtön rám is szállt, szerencsére 1 torp, 1 dive bomber jött, így megúsztam úgy ahogy, Omahat sikerült 10k hp-ról levernem utána (100 hp-san löttem neki egy criticalt 0 sebzéssel, ok), aztán 26k sebzéssel zártam a meccset, emrt az ellenfél elfogyott és kicrashelt a játék. Two Brothers mapon voltam, de ehhez a sebességhez túl nagynak érződik :unsure:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44331 Írta: Rolesz81
Rolesz81 válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Az Iron Duke nagyon jó hajó, csak kell pár meccs mire megszokod. Nekem az első 3 meccsem 20 K sebzéssel zárult, utána nem volt 60 K alatt. Kitartás..nagyon jó ladik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44339 Írta: vonKurz
vonKurz válaszolt a következő témában: Brit csatahajók

Rolesz81 írta: Az Iron Duke nagyon jó hajó, csak kell pár meccs mire megszokod. Nekem az első 3 meccsem 20 K sebzéssel zárult, utána nem volt 60 K alatt. Kitartás..nagyon jó ladik.


igazából nem. nem rossz hajó, de nem is jó.
expert marksmannal is csigalassan forognak a tornyai, bar igy utolag rakhattam volna rá main battery mod 2-t, amitol gyorsul egy kicsit, cserebe persze lassabban tölt.
ötös csatahajó, ami azt jelenti, hogy tier4-5 mezőnyben durván agyonlő mindent, ami a szeme elé kerül, de ezt tudja a König is, meg a NY is.
annyira elment tőle a kedvem, hogy a hatost átugrottam free-bol, ugysincs mire kolteni :)

szal Iron duke-hoz, 5 torony, nagyon durva tűzerő, kicsit lomha, de ha a egy ellenfél jön, jó oldalról, akkor remek kis hajó. ha viszont a rossz oldalon jelenik meg valaki, az nagyon drága lesz időben, életpontban, mire sikerül átpozicionálni magadat, aztán az a cél eltűnik egy sziget mogott, és kezdheted előlről az egészet...
extra bonus, ugy jatszottam vele, hogy 4-5 iron duke mindkét oldalon, meg pá Gnei/Fiji/Belfast.

109k topsebzésem van vele, tényleg top tiernek brutális, de rugalmatlan, nagyon nagyon rugalmatlan hajó.

hetesnél vagyok, a KingGeorge viszont remek. simán tud előre lőni, érdemi kárt tud okozni kilencesek kozt is, mint hajó nagyon tetszik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 6 hónapja #44349 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Brit csatahajók
Játszanom kéne a wows-szal hogy haladjak, csak pont nem jön ki a lépés Xd

Toronyforgást vettem észre, skillel együtt is lassúnak érződik (yamatos-féle érzés). Én full HE-t használtam eddig, gond? :D (tudom ,hogy felső tierben csak HE, de itt nem tudom, hogy van-e még értelme AP-t használni.

jó lenne KGV, de majd, egyszer, Queen is át kell majd menni, egyik ismerősöm mondta, hogy nem egy kellemes, még a buff előtti Warspite, vagy hogy írta (én meg nem foglalkoztam vele)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.267 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.