Német cirkálók

Több
6 éve 5 hónapja #45262 Írta: PzPuma
PzPuma válaszolt a következő témában: Német cirkálók

vonKurz írta: jogos, elcsesztem, javítva az előző poszt, természetesen én állítom, hogy a lőtávnövelő helyett többet ér konkrétan a Hindinél a töltésgyorsító, ti meg azt, hogy a gyorsítónál jobb a lőtávnövelő.

értelemszerűen ha kipróbáltad mindkettőt, és ugy dontottél, hogy neked jobb a növelő, akkor jobb.

de ha csak a növelőt, mert tier8-ig igazából a minél nagyobb lőtáv a lényeges, akkor próbáld ki a másikat is,nem ördögtől való az sem, hátna még jobb lesz :)

Csodálkoztam is egy kicsit hogy hol írtam ilyet de nincs gond, megbeszéltük. :)
Próbáltam anno a gyorsítót mikor megszereztem, és ha már így szóba jött lehet felrakom újra s futok vele pár kört. ;)

leopardusz írta:

Szete58 írta: Pumánál + a klánjánál nem, Leo, az ottaniak már a profiligában játszanak! :)

A profiliga azt jelenti h az egész banda ül egy kupacban a füstben, mikor lejár a füst, rágyujt a következő :evil: :silly: . Na jó, közbe kimennek spotolni. De ugyanez van a WoTban is, az egész társaság a térkép egy pontján összpontosul... Uh sztem szimpatikusabb a random, csak mert az egész térképen felveszik a poziciókat, s harcol szárny szárny ellen...

Profiligában játszunk lelkes amatőrként.
Hatalmas tévedés ez a füstben csücsülünk és onnan lőjük amit a dd ill cv spottol.... javaslok néha egy-egy baráti klán (gyakorló) csatát. ;) :P
Bejön 2 csapi és utána nézhetsz ki a füstből mint a moziban B) vagy bemehetsz egy tömegben egy cap-ra és máris keresztbe torpiznak a DD-k nagy örömére, netán beállnak majd vársz, vársz és egyszer csak az egyik oldalon feltűnik az ellenfél te meg mutatod a hajó oldalát, végeredményt nem írnám le. :evil:
Wot, az nem WoWs. ;)
Végül újfent csak tapasztalatszerzést javaslok mielőtt írnál e kapcsán. ;)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: vonKurz, Szete58, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45263 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Leo told a joke.... :silly:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45265 Írta: 9laurus9
9laurus9 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

Szete58 írta: Pumánál + a klánjánál nem, Leo, az ottaniak már a profiligában játszanak! :)

leopardusz írta: A profiliga azt jelenti h az egész banda ül egy kupacban a füstben, mikor lejár a füst, rágyujt a következő :evil: :silly: . Na jó, közbe kimennek spotolni. De ugyanez van a WoTban is, az egész társaság a térkép egy pontján összpontosul... Uh sztem szimpatikusabb a random, csak mert az egész térképen felveszik a poziciókat, s harcol szárny szárny ellen...


Úgy tűnik vannak itt bőven elfojtott érzelmek. :dry:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, bontottcsirke

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja - 6 éve 5 hónapja #45267 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Német cirkálók
Vannak de nem akarok róla beszélni :silly:

Rallyefan81 írta: Leo told a joke.... :silly:

kell közben kicsit húzni a lelkes profikat, mert hamar elbizzák magukat... :lol:
Utolsó szerkesztés: 6 éve 5 hónapja leopardusz által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45269 Írta: Rallyefan81
Rallyefan81 válaszolt a következő témában: Német cirkálók

leopardusz írta: Vannak de nem akarok róla beszélni :silly:

Rallyefan81 írta: Leo told a joke.... :silly:

kell közben kicsit húzni a lelkes profikat, mert hamar elbizzák magukat... :lol:


Tudod Leo, az a baj, hogy olyan hülye humorod van, mint nekem is. Szarkazmus.
Ezt sokan nem értik , hiába raksz ki 216 db szmájlit mellé.
Ez aprofizmus ára. :silly: ;)
ez most poén volt, nem kell komolyan venni!

Szóval ez van... :P
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 5 hónapja #45270 Írta: DragonZ
DragonZ válaszolt a következő témában: Német cirkálók
A fórumtémánál maradva. szegény Atago 2 cita,Edi 5 cita egy-egy salvoból :lol:



A végeredmény







Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rallyefan81, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.346 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.