Amerikai cirkálók

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53052 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Mydgard írta: Ha jól látom erre a Worchester kapitányra kell majd az IFHE... 6x2 152mm-es ágyú.

Kell bizony. Én az Atlanta kapitányt fogom azon az ágon használni. 1: PT, PM 2: AR 3: SI 4: CE, AFT , IFHE
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Storm által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53061 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Egy kör elejéig elővettem az új pepsit, furcsa, hogy 100 CA volt várósorban, de 4 sec után bedobott csatába O.o
Valahogy Aoba 203-asa anno nekem nem tünt soknak, de így most Pepsi lövegét használva azért...








Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53095 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Storm:21.970.000 kredit a hajók után. :D Kikötőhelyeket nem kaptunk csak a kapitányok után járt nekik hely.
Update-ben elismerték hogy félre érthető volt így akinek megvolt mind a három kombó az kapott 3 kikötőhelyet :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53096 Írta: Storm
Storm válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók

Jaszon írta: Storm:21.970.000 kredit a hajók után. :D Kikötőhelyeket nem kaptunk csak a kapitányok után járt nekik hely.
Update-ben elismerték hogy félre érthető volt így akinek megvolt mind a három kombó az kapott 3 kikötőhelyet :D

Igen, másik topicban írtam is, hogy kapunk. :D
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #53099 Írta: Acetil_coenzim_A
Acetil_coenzim_A válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Csak én nem merek az új Clevelandhez hozzányúlni?

Megtettem...
...hát így alap hajóként is elég jó, csak ez a stílus nekem elvből nem jön be. De az első csata vele számomra egész jól alakult.
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Acetil_coenzim_A által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 10 hónapja #53123 Írta: VoiceOfTheVoiceless
VoiceOfTheVoiceless válaszolt a következő témában: Amerikai cirkálók
Jó az új cleveland. Olyan jack of all trades hajó lett az összes használható fogyócikk lehetőséggel. Baltimore is még OP-bb lett azzal, hogy egy szinttel lejjebb van. Viszont a Buffalo-ban nagyon csalódtam. Lényegesen rosszabb szerintem mint a régi Baltimore. Oké, hogy 12 ágyú, de cserében hatalmas, rossz az álcája, és úgy kanyarodik mint egy iskolabusz. Nem beszélve arról, hogy még a töltésideje sem kompetens, mert ugyan az a DPM-je mint a régi Baltimore-nak, mert nagyobb az ágyúnkénti töltésidő. AA-ben pedig nem éreztem erősebbnek. Tehát kb. mindenben rosszabb a régi 9-esnél, amit sajnálok, mert ebben a tierben eléggé kompetens volt az amerikai flotta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.335 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.