Jelenleg 43 vendég és egy tag online

Üdv, Vendég
Felhasználóinév: Jelszó: Emlékezz rám

TÉMA: Amerikai cirkálók

Amerikai cirkálók 8 hónapja 3 hete #58499

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
  • Köszönetek száma: 1412
yep, de daily winrate tegnap és ma elfogadhatóbb volt, mint pénteken (kínkeservesen volt 6 bukó 5 győzelemre)

ez az exeter küldsorozat nekem sajna pont nem ideális, mert t6-8-as hajók kellenek, de t9-10-esekkel is kéne játszani. DM-nél 18/40k base xp-nél tartok, erőltetnem kéne, hogy meglegyen biztosan cw-re, hátha kérik (1. győzelemig szoktam játszani egy hajóval általában, aztán váltok, hogy több ágat húzzak egyszerre)
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Amerikai cirkálók 8 hónapja 3 hete #58503

• nwa5000
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 446
Én elengedtem az exceter küldit. Így is van egy halom hajóm, amivel nem játszok. A másik indok pedig az, amit írtál, hogy más ágakat húzok. Az US BB (Iowa) és CA (Buffalo) , CL (Cleveland) ágak, japán CA (Ibuki). Illetve a Britt BB, CA, francia BB, Német BB (Bismarck), CA (Roon). Szóval nem, nekem nem kell az Exceter. Meg ahol szivesen mocorgok, az a 7-8-9 tier.

Amerikai cirkálók 7 hónapja 13 órája #59673

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Megnéztem teszt szerveren mi fán terem ez a worcester, csak annyi, hogy ellenfél nagyban lemming volt, a top1 shima meg +200k dmg-et tolt, de a toposok is +100k-ban voltak

shot-19.05.10_17.28.37-0397.jpg

Figyelem: Spoiler! [ Kattints a kinyitáshoz ]

hah, egy jó AA, és nem maxos :blush:

shot-19.05.10_17.10.54-0636.jpg

Amerikai cirkálók 5 hónapja 1 hete #60369

• nwa5000
  • nwa5000 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 446
Ezért is kár. :) Azt hiszem, ma csak abban a 2 coopban nyertem, amit játszottam. A többi lose. :)

shot-19.06.29_22.15.37-0413.jpg

Amerikai cirkálók 4 hónapja 2 hete #60595

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 627
Lassan jobban kedvelem mint a "nagy"testvért :P A végére azért meredek lett mert egyedül maradtam 3 enemy ellen :whistle: voltám futás a ring sarkába :whistle:
shot-19.07.26_03.20.55-0290.jpg
Ascott_steel2

Amerikai cirkálók 4 hónapja 1 hete #60712

• Rallyefan81 [T-F-K]
  • Rallyefan81 profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
  • Köszönetek száma: 1398
Ilyen ez a Grunge stílus? :blink: :dry: Másnak is ilyen? Mert kicsit Bleus-os lesz a hangulatom tőle... :(
shot-19.08.03_10.09.03-0408.jpg

Amerikai cirkálók 3 hónapja 1 hete #60978

• Vascsotany
  • Vascsotany profilkép
  • TÁVOL
  • Matróz III
  • Köszönetek száma: 1
Erősítsetek meg abban hogy nekem a Dallas stílusa jobban menne mint a Pensacoláé! Omahával mindjárt végzek és ugye döntenem kell.
Gyanítom ha a Francia Jaguár stílusa a cikázás ide-oda és közbe folyamatosan lövök- gyújtok stílus nagyon fekszik akkor nekem a Dallas lenne megfelelő!? Rombolókra is szeretek vadászni és talán ez épp arra való.
Inkább lövök kisebbeket de gyorsan mint nagyot de lassan.
Visszaolvastam a kommentek közt sokat meg néztem videókat és erre jutottam.
Jól gondolom vagy benézem a dolgot?

Amerikai cirkálók 3 hónapja 1 hete #60980

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Hát az amcsi cirkálók nem igazán a cikázók forgólászok nyílt vízen típusú hajók ;) Inkább sziget mellé beállós bujkálós osztály,bár mivel radaros hajók első sorban a DD-k vadászata zargatása lenne a feladatuk és mellette jó a légvédelmük is így CV-k elleni védelmet is ellátják(persze ez nem igazán van így de a feladat körük kb ez lenne) A Cleveland nagyon jó hajó a Seattle már elégé nyögve nyelős de Worchester az már :woohoo: Viszont a másik ág a New Orleans-tól végig tetszett ;) Lehet lassabban lőnek de egy BB-nek is tud fájni ha eltalálod rendesen ;)
Ascott_steel2

Amerikai cirkálók 3 hónapja 1 hete #60985

• leopardusz [T-F-K]
  • leopardusz profilkép
  • TÁVOL
  • Fregattkapitány
  • Köszönetek száma: 1545
Jobb a nehézcirkáló ág, lassabban lő de pl a 10es már csak egy seccel tölt lassabban mint könnyű társa. De 200 mm-es lövedéket.
S erősebben páncélozottak is
Utolsó szerkesztés: 3 hónapja 1 hete Írta: leopardusz.

Amerikai cirkálók 3 hónapja 1 hete #60987

• Grievous [WBF]
  • Grievous profilkép
  • TÁVOL
  • Kapitány
Könnyű ág igazából annyiban jobb csak ,hogy jobb a légvédelme, ilt radar, hydro ,aa booster egyszerre van, míg heavy ágon választani kell a hydro és az aa booster között (ahogy minden más CA ágnál), de talán innen kifutotta az elönyökből, leszámítva a worcester dpm-jét. Elég papír a CL ág, így dd-k is könnyen citadellázhatják ezeket. Meg igen, seattle "visszaesés" clevelandhez képest, kb ugyanazokat tudja, csak +1 tierben ami azért nem az igazi, jobb töltésidő, vagy hasonló nem ártott volna, mint brit ágon, ahol végre normálisabb töltésidő jutott t9-re (t7 és t8-nak ugyanaz a töltésideje)

Ja, meg a radar heavy ágon jobb, balanszolás miatt anno a CL ágon a radartávot csökkentették 9km-re, mert, ha egy dd felspotolta a worcestert, az azonnal bekapcsolta a radart és felspotolta azzal a dd-t, mert radartávon belül volt már. Ezt szüntették meg 1 patch-csel később talán a radar táv csökkentéssel.
Ha jaguár stílus kell akkor orosz dd-k közül khaba ág, az kb ugyanolyan gyorsak, mint a franicák boost nélkül, de CL, CA ágból annyira nincs igazán, franciák gyorsak, de azok nagyon papír hajók.

Amerikai cirkálók 1 hónapja 2 hete #61345

• Jaszon [DPH]
  • Jaszon profilkép
  • TÁVOL
  • Korvettkapitány
Balti :love: Sajnos az ellen bázisán egyedül maradtam két DD és 2 CL ellen de a Gepardot vittem magammal :evil: Pontosabban kiszedtem és ő vitt magával :whistle:
shot-19.10.22_03.20.34-0626.jpg

shot-19.10.22_03.23.19-0011.jpg

shot-19.10.22_03.23.30-0383.jpg
Ascott_steel2
Az oldal motorja a Kunena fórum

Aktuális akciók, küldetések

Fórum hozzászólások

Hasznos oldalak

Cikk hozzászólások