Japán cirkálók

Több
6 éve 2 hónapja #50122 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Azt hiszem újra neki kezdek a japán ágnak :cheer: Mikor megláttam a leosztást :S na itt nekem semmi jó nem terem :whistle: Ahhoz képest a végeredmény meglepett :P És beismerem hibáztam,mert nem váltottam időben lőszert :( ha megteszem akkor a 9-10 KM-re lévő teljes oldalát mutató 8k HP-s Roon csobban és a 8 km-re lévő CV se ég csak,hanem begyűjt pár citát de így én csobbantam :whistle:
Ennek ellenére jó csata volt.




Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50126 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Amikor az ember beismeri, hogy hibázott és azt is, hogy hol hibázott, az egyenes út ahhoz, hogy kiváló játékos legyen. :)
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Szete58, Mcarthur73, leopardusz, Jaszon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50153 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Sokszor végig gondolom hogy mit,hogyan kellett volna csinálni esetleg másként ;) Itt túl pörögtem,hogy úgy mondjam,csak arra figyeltem hogy kiforogjam a lövedékeket és a támadó rajokat :whistle: arra már nem hogy AP-ra váltsak :sick: De köszönöm a biztatást és remélem úgy lesz idővel :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50165 Írta: leopardusz
leopardusz válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

nwa5000 írta: Amikor az ember beismeri, hogy hibázott és azt is, hogy hol hibázott, az egyenes út ahhoz, hogy kiváló játékos legyen. :)

A nemtudás tudása a tudás kezdete :silly:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73, Rallyefan81, Jaszon, nwa5000

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 2 hónapja #50456 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Úgy érzem, az Aoba erőteljes visszaesés a Furutakához képest. :dry:
Eddigi legjobb csatám vele. Az átlagsebzésem is kevesebb, nem is kevéssel az elődhöz képest.
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • obsidianriver
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 2 hónapja #50460 Írta: obsidianriver
obsidianriver válaszolt a következő témában: Japán cirkálók

nwa5000 írta: Úgy érzem, az Aoba erőteljes visszaesés a Furutakához képest. :dry:
Eddigi legjobb csatám vele. Az átlagsebzésem is kevesebb, nem is kevéssel az elődhöz képest.


Én nagyon utáltam. A Myoko és a Mogami viszont nagyon megéri. Jelenleg az Ibukival szenvedek, az már keményebb dió.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.296 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.