Japán cirkálók

Több
5 éve 1 hónapja #58372 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Hát én az Ibuki-tól szabadultam amilyen gyorsan csak lehetett :whistle: De a Zao-ért érdemes végig szenvedni ezt a hajót is ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58373 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ibukira csak gondolj úgy, mint egy nagyobb mogamira, mégis csak az volt a tervezési alapja, asszem :D (ugye csak félig épült meg irl, mielőtt cvl-é kezdték volna alakítani, majd véget ért a háború...)
Néha tényleg szenvedős lehet, de a torpedó indítási szöge jobbnak rémlik zaoénál.

Sok sikert a gyújtogatásokhoz :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58374 Írta: nwa5000
nwa5000 válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Ajaj. :cheer: Ha ugyanolyan "lenyűgöző" lesz, mint a Mogami, akkor sokára lesz meg a Zao. :whistle: Meg kell néznem néhány videot róla. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58375 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Flamunak van egy nem olyan régi, mert ugye az összes ijn ca-t buffolták, zao pontosságra, ibuki volt az egyik alanya, másik meg furutaka neki arra nem kellett, oh de régi szép idők, mikor csak a 1x6-os toronyelrendezéssel lehetett játszani ,bezzeg azután kapott buffokat, hogy már rég eladtam :side: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58378 Írta: bontottcsirke
bontottcsirke válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Érdemes átszenvedni bármilyen szarnak is érzed majd esetleg. A zao nagyon jó hajó. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 1 hónapja #58380 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Japán cirkálók
Nekem ezen az ágon Myoukou hozta a legnagyobb csalódást, egyik első hetesem volt, vagy talán az első, de az, hogy minden 2. találat vitte a kormánylapátot, vagy a motort, az kissé sok... (csak ezért last standet felrakni, meg már pazarlás, későbbiek nem szenvednek ebben a betegségben, igen, ők is elvesztik néha, de kb annyira mint miniden más cirkáló t10-ben, meg zaoval is az a cél, hogy el se találjanak, csak lőjjenek)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.275 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.