Francia cirkálók

Több
5 éve 4 hónapja #55726 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Ezért érdemes volt végig vinni a Francia cirkáló ágat :P Csak kár hogy bukta lett a vége :pinch: Ha Lion-t még megtudtam volna cirógati még kétszer akkor talán még nyerhetünk volna,csak pont kilőtték azt a hajónkat ami spotton tartotta és mire újra látam addig meglett az ellen 1000 pontja :(




Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56913 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Tegnap megvettem a 8-ast, de....
Mit kellene ezzel a hajóval játszani? 5 randomot mentem, 2x 0, azaz NULLA sebzéssel meghaltam egyből, mert t10-es bb-k szétszedtek egy salvoval első percben. Aztán volt egy 30k dmg-es kör, meg 2x 60-80k-s, Fiji-t nem bírtam kiszedni mert kilötte az egyik lövegemet és én 8k hp-n voltam ellene, túlélte pár ezer hp-n és megnyerte a meccset :dry:

Meg jól látom, hogy ez is myoukou effektusban szenved? (kormánylapát hp, irritál, ha egy CA minden 2. lövéssel elveszti a kormánylapátját)
Lőtávot ki free xp-ztem, de így se az igazi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #56931 Írta: Jaszon
Jaszon válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Pedig nem rossz hajó ;) engin boost-ra modult rakva elég jól mozog,gyújtásra gyúrva a kapitányt elég szépen égeti a X BB-ket :cheer: De nagyon figyelni kell vele mert egy rossz manőver és már a halakal társalog a legénység :whistle:





Bocs a régebbi kép ért de mostanában a X cirkálókat húzom a modulok ért.
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja Jaszon által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Mcarthur73

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56943 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Dátumot sose nézek :D Úgy se variáltak ezen a cirkálón jó ideje (vagy mióta berakták)

Majd, ha fullos lesz akkor látom meg úgy is a tényleges tulajdonságait, csak a 5/5 bukó kicsit kiverte a biztosítékot nálam...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56951 Írta: Palánta
Palánta válaszolt a következő témában: Francia cirkálók

Grievous írta: Dátumot sose nézek :D Úgy se variáltak ezen a cirkálón jó ideje (vagy mióta berakták)

Majd, ha fullos lesz akkor látom meg úgy is a tényleges tulajdonságait, csak a 5/5 bukó kicsit kiverte a biztosítékot nálam...


Nekem az egyik leglassabba kimaxolt cirkáló lett. nagyon nyögvenyelősen jött össze. Igaz a torpedóival lehet meglepetést okozni, és gyújt is néha, de nagyon papír. Pláne hogy gyakran T9-10 ellen kell menni ahol kb onesholtolja majdnem minden.

Pedig TB-ben a Scarab nagyon izmos volt, igaz kellett hozzá a 10 másodperces torpedó reload és a pajzs+selfheal. De ugye a TB az más.

Két éves event alatt adtak hozzá permacamot, csak azért tartottam meg maxolás után.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 2 hónapja #56952 Írta: Grievous
Grievous válaszolt a következő témában: Francia cirkálók
Azt a camot én is megszereztem, de max akkor rakom fel, ha ki van maxolva, vagyis a 9-es is ki vna húzva, de valszeg eladom utána, ha addig eljutok :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.280 másodperc

Fórum hozzászólások

  • Nincs üzenet

Please publish modules in offcanvas position.

Ez a weboldal sütiket használ annak biztosítására, hogy Ön a lehető legjobb élményben részesüljön oldalunkon.